بازار دلفان تعطیل شد

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: بازار این شهرستان در راستای اجرای مصوبات ستاد مدیریت کرونا و کاهش شیوع این ویروس تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

حشمت بهمنی روز چهارشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: گشت های نظارتی بطور گسترده در سطح بازاردلفان فعال هستند و با اصناف متخلف برخورد می کنند.

وی ادامه داد: باوجود اعلام تعطیلی بازار از روزهای گذشته اما برخی اصناف فعالیت داشتند و مردم نیز بدون توجه به خطر کرونا همچنان در مراکز خرید حضور دارندکه با تشدید نظارت ها، نسبت به این تخلفات برخورد خواهد شد.

فرماندار دلفان تاکید کرد:‌ مهمترین هدف تعطیلی بازار، ماندن مردم در خانه و پیشگیری از تجمعات غیرضروری است.

لرستان هم اکنون در وضعیت فوق قرمز شیوع کرونا است، چهار شهرستان الیگودرز، دورود، پلدختر و کوهدشت در وضعیت فوق حاد شیوع کرونا هستند و محدودیت های آنها از جمله تعطیلی بازار همچنان برقرار است.

بر اساس تصمیم وزارت کشور از ساعت ۱۲ دوشنبه دوازدهم آبان تا پایان هفته جاری خروج خودروهای شخصی پلاک بومی از خرم‌آباد و ورود خودروهای شخصی پلاک غیربومی به این شهرستان ممنوع شده است و پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به اعمال جریمه ۵۰۰ هزار تومانی متخلفین بر اساس کد تعریف شده قبلی، اقدام می‌کند.

تا ۱۲ آبان ماه ۴۲ هزار و ۹۳۸ مورد مثبت کرونا در لرستان شناسایی شده که از این تعداد ۸۵۷ نفر جان باخته اند و برگزاری مراسم عزا و عروسی در این استان ممنوع شده است.

دلفان با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در شمال لرستان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =