پنج بازیکن تیم بسکتبال آفتاب زاگرس اهواز به کرونا مبتلا شدند

اهواز – ایرنا – سرمربی تیم بسکتبال آفتاب زاگرس اهواز از مبتلا شدن پنج بازیکن این تیم به بیماری کرونا خبر داد و گفت: این بازیکنان اکنون در قرنطینه به سر می برند و امیدواریم هر چه زودتر به شرایط عادی برگشته و تمریناتشان را آغاز کنند.

بهرام رمضان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم ما دیر بسته شد و همین موضوع باعث شد تمریناتمان دیرتر از سایر تیم ها شروع شود، ما در ابتدا اقدام به غربالگری بازیکنان کردیم و نفرات نخبه و برجسته استان را گزینش کردیم و در نهایت به یک جمع بندی رسیدیم که از این بابت حدود یکهفته از وقت ما سپری شد.

وی با بیان اینکه حدود ۳۰ درصد از شرایط آمادگی برخورداریم گفت: بازیکنان ما به دلیل شرایط کرونا و بسته بودن سالن ها از شرایط تمرینات به دور بودند و استارت فعالیت آنها همراه تیم است. جا دارد از آقای پیرعباسی رییس هیات بسکتبال خوزستان به دلیل حمایت های ویژه ای که این تیم دارند تشکر کنم.

سرمربی تیم بسکتبال آفتاب زاگرس اهواز عنوان کرد: تاکنون ۱۰ بازیکن متشکل از هفت بازیکن بومی و سه بازیکن غیربومی جذب کردیم همچنین با ۲ بازیکن خارجی در پست های مورد نیازمان مذاکره کردیم که به زودی به جمع بازیکنان اضافه می شوند.

وی ادامه داد: متاسفانه به دلیل مبتلا شدن چند بازیکن، تمریناتمان از روز دوشنبه با پنج نفر دنبال می شود. به هر حال ما ناخواسته با این مشکل مواجه شدیم و بازیکنان باید حداقل ۲ هفته در قرنطینه باشند. امیدوارم بسکتبال دوستان خوزستانی حوصله کنند تا تیم به شرایط مطلوبی برسد و بتوانیم از بسکتبال خوزستان در مقابل حریفان دفاع کنیم.

رمضان عنوان کرد: بسکتبال خوزستان دارای پتانسیل بالایی است و تمام سعی من و کادر فنی بر این است که بتوانیم جایگاه بسکتبال خوزستان را ارتقا داده و به سمتی برویم که بازیکنان بیشتری از استان در سطح اول بسکتبال کشور حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: بازی های لیگ به دلیل مسابقات تیم ملی لغو شد و شاید این موضوع به ما کمک کند تا با تیم سرحال تری در مسابقات شرکت کنیم. ما از شهرستان ماهشهر حسین شعبانی را جذب کردیم همچنین بنا داشتیم یکی، ۲ بازیکن دیگر این شهرستان که در تیم پتروشیمی حضور داشتند را جذب کنیم که تمایلی برای حضور در تیم ما را نداشتند.

سرمربی تیم بسکتبال زاگرس اهواز در خصوص کیفیت فصل جدید رقابت های لیگ برتر گفت: نمی توانم قبل از شروع بازیها هیچگونه پیش بینی راجع به لیگ کنم  قطعاً اگر بازی ها به صورت رفت و برگشت برگزار می شد، تیم ها از امتیاز میزبانی و حمایت هواداران برخوردار بودند و این موضوع به تیم ها انرژی می‌داد لذا آن هیجانی که از سمت هواداران به بازی ها منتقل می شد الان وجود ندارد و این موضوع جذابیت مسابقات را کاهش می دهد.

فصل جدید رقابت های لیگ برتر بسکتبال کشور قرار بود از روز ۱۵ آبان ماه سال جاری آغاز شود که به دلیل بازی های تیم ملی این مسابقات به تعویق افتاد. این رقابت ها با حضور ۱۶ تیم در ۲ گروه انجام می شود که تیم آفتاب زاگرس اهواز در گروه الف با تیم های شهرداری گرگان، نفت آبادان، آویژه صنعت مشهد، اکسون تهران، رعد پدافند هوایی مشهد، شورا و شهرداری قزوین و مس رفسنجان همگروه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها