تجهیزات اساسی بیمارستان مهدیشهر وارد استان سمنان شد

سمنان- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: تجهیزات چهارگانه و اساسی بیمارستان در دست احداث مهدیشهر خریداری و وارد استان سمنان شده است.

به گزارش ایرنا، نوید دانایی روز چهارشنبه به رسانه ها اظهار داشت: احداث بیمارستان مهدیشهر توسط اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان در حال انجام است و دانشگاه علوم پزشکی استان پس از تحویل ساختمان از این اداره کل موظف به تجهیز بیمارستان است.

وی افزود: تجهیزات چهارگانه بیمارستانی و اساسی این بیمارستان در دست احداث خریداری و وارد استان شده است و باقی تجهیزات مورد نیاز نیز به زودی تامین می‌شود اما تجهیز بیمارستان تا زمان تکمیل بنای ساختمان امکان پذیر نیست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: مسئولین استانی در راستای بهره برداری از طرح‌های عمرانی حوزه سلامت، همگام با دانشگاه علوم پزشکی استان گام های موثری بردارند تا بتوانیم خدمات مطلوب و مناسب تری را به مردم شریف استان ارائه دهیم.

پرداخت سنوات بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در ادامه گفت: سنوات بازنشستگی و مانده مرخصی بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تا پایان سال ۹۸ فردا ۱۵ آبان  به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.

دانایی گفت: حضور بازنشستگان در عرصه های مختلف و تراوش اندیشه آنان در مبانی فکری و فرهنگی، سربلندی جامعه را تضمین می‌کند. 

وی افزود: با افزایش امید به زندگی در کشور، سهم بازنشستگان در ترکیب جمعیتی کشور تغییر یافته است، از این رو، نقش و اهمیت اجتماعی بازنشستگان در جامعه افزونتر از هر زمان دیگر شده است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =