اجرای طرح کمک های مومنانه به نیازمندان منطقه ۴ تهران

تهران-ایرنا- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ از ادامه اجرای طرح کمک های مؤمنانه به نیازمندان این منطقه خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ تهران، «محمد خادمی» با بیان اینکه متاسفانه از زمان شیوع ویروس کرونا مشکلات معیشتی فراوانی برای بسیاری از خانواده های کم برخوردار جامعه ایجاد شده است، افزود : یکی از اهداف مهم شهرداری تهران در دوران شیوع کرونا اجرای طرح نذر مومنانه با هدف کمک به نیازمندان بوده است و به همین منظور، توزیع ۱۲ هزار و ۱۵۰ قلم سبد کالا، گوشت نذری، اقلام بهداشتی، غذای گرم و کارت هدیه در میان خانواده های کم برخوردار، با همکاری خیرین منطقه ۴ در دستور کار قرار گرفت.  

وی اضافه کرد : در این طرح با مشارکت مرکز خدمات اجتماعی، خیرین و تشکلهای مردمی محلی منطقه، پس از شناسایی خانوارهای نیازمند سطح منطقه نسبت به توزیع انواع کمکهای مردمی شامل اقلام بهداشتی (ماسک، و مایع ضد عفونی کننده) به تعداد تقریبی  ۱۱ هزار قلم، سبد کالا، غذای گرم و گوشت نذری و حدود یکهزار سبد کالا به همراه هدایای نقدی اقدام شد.   
   
خادمی همچنین با اشاره به برپایی غرفه های عرضه اقلام بهداشتی برای عموم شهروندان گفت: از دیگر فعالیت های انجام شده در این ایام برپایی غرفه توزیع ماسک و مواد ضد عفونی کننده دست و سطوح با مشارکت خیرین، گروه های بسیج و جهادی سطح منطقه است.  

وی اظهار داشت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اجرای طرح کمک های مومنانه تا اطلاع ثانوی در سطح منطقه ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =