بیش از ۹ هزار خودروی غیربومی از هرمزگان برگردانده شد

بندرعباس-ایرنا-رییس پلیس راه هرمزگان از توقف و بازگرداندن ۹ هزارو ۲۷۲ دستگاه خودرو پلاک غیر بومی در مبادی ورودی استان طی ۴۸ ساعت اولیه شروع طرح ممنوعیت تردد (۱۲آبان) خبرداد.

سرهنگ مهدی نیکبخت روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: رانندگان ۸۱ دستگاه خودرو نیز به دلیل توجه نکردن به توصیه ها ودستورات پلیس و پافشاری زیاد برای ادامه مسیر، هریک ۵۰۰ هزار تومان جریمه و به استان های خود بازگردانده شدند.

وی ادامه داد:  از ۱۲آبان تاکنون، ۱۴ دستگاه خودرو متخلف  نیز توقیف وبه پارکینگ انتقال داده شدند.

سرهنگ نیکبخت یادآور شد:با توجه به شیوع و گسترش بیماری مرگبار کرونا و شروع موج سوم این ویروس، برای پیشگیری از شیوع این بیماری و حفظ جان شهروندان، در اجرای ابلاغیه ستاد ملی مبارزه باکرونا و تصمیمات مسئولان استانی، ممنوعیت خروج پلاک های بومی از استان و ورود پلاک های غیر بومی به استان  از ساعت ۱۲ روز دو شنبه ۱۲ آبان  ماه در همه مبادی رودی و خروجی استان آغاز شده است.
فرمانده پلیس راه هرمزگان با اشاره به تردد ۷۰ هزارو ۶۰۹ دستگاه خودروی مجاز در ۴۸ ساعت اول طرح ممنوعیت تردد در مبادی ورودی و خروجی استان، ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم در مبادی  ورودی و خروجی استان با پلیس در اجرای موفق این  طرح ، پایان ممنوعیت تردد را ساعت ۱۲ روز جمعه ۱۶ آبان ماه اعلام کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha