دوچرخه سوار قزوینی در رقابت‌های کشوری مدال طلا گرفت

قزوین – ایرنا – دبیر هیات دوچرخه سواری استان قزوین گفت: مهدی آقاکاشی، رکابزن قزوینی در رقابت‌های مرحله اول لیگ پیست و جاده جوانان دوچرخه سواری باشگاه‌های کشور در ماده اسکرچ طلا گرفت و در بخش استقامت جاده هم سوم شد.

محسن شیخ سلیمانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رقابت‌های دوچرخه سواری باشگاه‌های کشور به میزبانی مشهد مقدس طی سه روز گذشته برگزار شد.

وی اضافه کرد: تیم دوچرخه سواری استان قزوین در این رقابت‌ها عنوان چهارم را کسب کرد.

شیخ سلیمانی افزود: در مهرماه سال جاری نیز فاطمه دادگر بانوی دوچرخه سوار قزوینی موفق شد مقام سوم رقابت‌های مرحله اول لیگ برتر پیست دوچرخه سواری بانوان در رشته ٥٠٠ متر جوانان و طاها قابلی و حسین زنجانیان، مقام‌های دوم و سوم مرحله اول لیگ برتر دوچرخه سواری بزرگسالان را در رشته دانهیل به دست آورند.

این مسوول ورزشی با اشاره به ظرفیت‌های دوچرخه سواری در استان، افزود: هم اینک قزوین رتبه ۱۲ کشور را در رشته دوچرخه سواری دارد و باید طی سال‌های آینده جزو سه استان برتر در این رشته باشد.

وی اضافه کرد: هم اینک تمامی تمرینات دوچرخه سواران استان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در فضای باز برگزار می‌شود تا ورزشکاران استان آمادگی خود را برای حضور در مسابقات کشوری حفظ کنند.

در حال حاضر ۲۴۲ دوچرخه سوار به صورت حرفه‌ای و ۲ هزار نفر به صورت همگانی در رشته دوچرخه سواری در استان قزوین فعالیت می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =