یک کارگاه تولیدی جنوب تهران در آتش سوخت

تهران_ ایرنا_ کارگاه تولید لوازم پلاستیکی در حوالی قلعه نو جنوب تهران دچار آتش سوزی شد.

 سخنگو سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز چهارشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۹:۲۹ امروز  حادثه آتش‌سوزی کارگاه تولید لوازم پلاستیکی در جاده ورامین، محله قلعه نو به سامانه ۱۲۵ اعلام و بلافاصله ماموران  ۳ ایستگاه آتش نشانی به همراه تانکر آب و خودروهای تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: محل حادثه یک کارگاه تولید لوازم پلاستیکی به وسعت یک هزار متر بود که مقداری پلاستیک ضایعاتی و ظروف جدید در این کارگاه وجود داشت.

وی ادامه داد: مقداری مایعات قابل اشتعال نیز در این کارگاه وجود داشت که حدود ۳۰۰ متر از این کارگاه که مایعات قابل اشتعال نیز در آنجا قرار داشت دچار آتش‌سوزی شده بود.

ملکی با بیان اینکه آتش کاملا شعله ور و دود بسیاری غلیظی از فواصل دور قابل مشاهده بود خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان وارد عملیات مهار شدند و پس از دقایقی موفق شدند آتش را بدون مصدومیت مهار کردند.

 به گفته وی؛ در این حادثه تعدادی ظروف مایعات براثر حرارت ذوب شده بود و مایعات درون آن نیز جاری شده بود و  همچنین چند اصله درخت نیز در این حادثه دچار آتش‌سوزی شد.

ملکی خاطرنشان کرد: پس از عملیات تخلیه دود و لکه گیری آتش نشانان لحظاتی قبل محل را ترک کردند  و علت این آتش سوزی در دست بررسی کارشناسان آتش نشانی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =