آموزش دانش آموزان گیلان در شرایط کرونا جدی دنبال می شود

رشت - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: با همه سختی ها در شرایط کرونا آموزش های حضوری و غیرحضوری دانش آموزان استان گیلان به طور جدی دنبال می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمد رحمتی روز چهارشنبه به مناسبت ۱۳ آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در نشستی با تشکل های دانش آموزی استان در استانداری با ضمن قدردانی از معلمان برای آموزش حضوری و غیرحضوری دانش آموزان در شرایط سخت کرونا در استان اظهار داشت: معلمان در این ایام مجاهدت هایی را رقم می زنند که با ثبت در تاریخ در یادها خواهد ماند.

وی خاطر نشان کرد: حضور در مدارس با رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از انتشار ویروس کرونا کاری سخت و طاقت فرسا است اما معلمان از هیچ کوششی برای تعلیم و تربیت دانش آموزان در این شرایط دریغ نمی کنند ضمن اینکه کارشان مضاعف شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با تاکید بر اینکه همه باید در رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از انتشار ویروس کرونا همکاری کنند، اضافه کرد: توصیه های بهداشتی در مدارس به طور جدی مراعات می شود ضمن اینکه بر رعایت این پروتکل ها در واحدهای آموزشی نظارت می شود.

این نشست با حضور ارسلان زارع استاندار گیلان با شرکت تعدادی از اعضای چهار تشکل دانش آموزی استان گیلان شامل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، بسیج دانش آموزی، جمعت جوانان هلال احمر و سازمان دانش آموزی برگزار شد.

استان گیلان دارای افزون بر ۳۶۸ هزار دانش آموز است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha