مظلومی: «پورحیدری» به معنای واقعی عاشق استقلال بود

تهران- ایرنا- سرپرست باشگاه استقلال، گفت: «منصور پورحیدری» به خاطر پرداخت چک‌های برگشتی بازیکنان خانه خود را فروخت. او به تمام معنی عاشق و همه چیزش استقلال بود.  

«پرویز مظلومی» روز چهارشنبه در حاشیه تمرین تیم فوتبال استقلال در روز سالگرد درگذشت «منصور پورحیدری»، اظهار داشت: بی‌دلیل نیست که پورحیدری به عنوان پدر استقلال لقب گرفته است. او خیلی گردن باشگاه حق دارد چرا که زندگی‌اش را پای این باشگاه گذاشت. جای او امروز خالیست و جا دارد به خانواده‌اش تسلیت بگوییم.      

وی افزود: در ایام سالگرد او،  دلمان بیشتر می‌گیرد و کمبود او بیشتر حس می‌شود. او خیلی برای استقلال زحمت کشید، چه زمانی که بازی می‌کرد و چه زمانی که فوتبال را کنار گذاشت و به مربیگری روی آورد. من افتخار شاگردی او را داشتم.  

پیشکسوت باشگاه استقلال ادامه داد: نمی‌توان او را توصیف کرد؛  پورحیدری مردی بی‌ادعا بود و خیلی برای استقلال زحمت کشید اما هیچوقت آن‌ها را نمی‌گفت. من شاهد بودم که او به خاطر پرداخت چک‌های برگشتی بازیکنان، خانه خود را فروخت. او به تمام معنی عاشق و همه چیزش استقلال بود.  

مظلومی تصریح کرد: بعد از انقلاب، استقلال روی زمین بود و او با کمک چند نفر دیگر این تیم را بلند کرد. او و خانواده‌اش صاحب استقلال هستند. خاطرات بسیار شیرینی از او داریم. هیچکس نمی‌تواند رکوردهای او را بزند. امیدورام کسانی این رکورد را بزنند که البته بعید می‌دانم. افتخارات او دست نیافتنی‌ است، ۲ قهرمانی آسیا و خیلی از افتخارات دیگر.

وی در پایان گفت: متاسفیم که نمی‌توانیم سالگردی در خور شان او بگیریم. یاد او همیشه در دل همه است مانند حجازی‌ها، مظلومی‌ها، احدی‌ها، دانایی‌فرها، جان‌ملکی‌ها و ...امیدوارم قدر زنده‌ها را بدانیم و قدردان‌ و کمک‌ حال آن‌ها باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =