۱۶ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۰
کد خبرنگار: 1072
کد خبر: 84098723
۰ نفر

برچسب‌ها

روشن: فکری اشتباهات سرمربی قبلی استقلال را مرتکب نشود

تهران- ایرنا- پیشکسوت آبی‌پوشان، گفت: محمود فکری اگر به دنبال موفقیت در استقلال است، نباید اشتباهات سرمربی قبلی این باشگاه را تکرار کند.

حسن روشن روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص شروع رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: امیدوارم استقلال امسال وضعیت بهتری نسبت به فصل های قبل داشته باشد. خوشبختانه فکری یکی از بزرگان استقلال است و باید به او کمک کنیم و اگر در این مسیر اشتباه هم مرتکب شد، باید به او فرصت دهیم زیرا در تیم های بزرگ اشتباه مساله ای غیر طبیعی نیست. 

وی ادامه داد: هواداران نباید از روز اول دنبال قهرمانی باشند. آنها باید به دنبال درست شدن ساختار تیمی خود باشند و در چنین شرایطی می توان به موفقیت استقلال امیدوار بود.

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: آمدن محمود فکری به استقلال نوید روزهای خوب را می دهد و قطعا اشتباهات قبلی ها را مرتکب نمی شود. او به کار تیمی و مشورتی باور دارد و قطعا نمی خواهد در استقلال به تنهایی تصمیم گیری کند.

وی تصریح کرد: فکر می کنم این کادرفنی، اشتباهات فرهاد مجیدی را تکرار نمی کند و قرار نیست مانند او به تنهایی کارها را جلو ببرد. حضور تعداد قابل توجهی از استقلالی ها در کادرفنی فکری، نوید روزهای خوبی را می دهد و خوشبختانه او اشتباهات سرمربی قبلی استقلال را تکرار نکرد.

روشن با اشاره به مهم ترین پیشنهاد خود به محمود فکری اظهار داشت: سرمربی استقلال نباید خود را وارد حاشیه کند و امیدوارم محمود فکری چنین اشتباهی را مرتکب نشود. او در دوران بازیگری بسیار بازیکن خوب و مفیدی بود و قطعا در مربیگری هم چنین راهی در پیش خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: سرمربی تیم های بزرگ نباید کاری کند که بازیکنان نامدار برای تیم تصمیم بگیرند. تصمیم آخر را باید کادرفنی و سرمربی برای استقلال بگیرند و اگر چنین اتفاقی رخ ندهد شاهد عدم موفقیت استقلال خواهیم بود.

پیشکسوت باشگاه استقلال که همیشه اعتقاد به حضور مربیان خارجی دارد در این رابطه گفت: هنوز هم اعتقاد دارم اگر یک مربی درجه یک خارجی بیاید و همین کادر هم کنار او باشد، استقلال موفق تر می شود و شاید از کنار این مربی ۱۰ منصور پورحیدری هم در بیاید.

وی افزود: خوشبختانه استقلال امسال از نظر مدیریتی هم شرایط خوبی دارد و فعلا عکس این موضوع ثابت نشده است تا بخواهیم انتقاد کنیم. استقلال در حال حاضر از نظر مدیریتی در آرامش است و مددی خود وارد حواشی عجیب این رشته نکرده است.

روشن با انتقاد از صحبت‌های علی کریمی اظهار داشت: از حرف های علی کریمی خوشم نیامد و مخالف او بودم و قرار نیست هر بازیکنی هر چقدر بخواهد دریافت کند. تا زمانی که مدیران باشگاه به آکادمی اعتقاد پیدا نکنند نمی توان درخواست های مالی بازیکنان را به درستی کنترل کرد.

وی تاکید کرد: خوشبختانه مدیریت باشگاه استقلال تصمیم خوبی برای آکادمی با اضافه شدن ایوب اصغر خانی گرفت و او می تواند به سعید مراغه چیان رییس آکادمی مشاوره های درستی دهد. به اعتقاد من هرکسی او را برای استقلال انتخاب کرده، به دنبال سالم سازی در پایه ها است. 

رییس اسبق آکادمی باشگاه استقلال گفت: دلالان در عدم رشد آکادمی باشگاه ها نقش جدی دارند و متاسفانه این دلالان، به فوتبال ما چسبیده هستند. من مشکلی با حضور دلال در فوتبال ندارم اما به شکل پاک. این دلالان باید استعدادهای خوب را شناسایی و به باشگاه ها معرفی کنند اما فعلا کار آنها شده شناسایی بازیکنانی که خانواده های پولدار دارند.

روشن در پایان اظهار داشت: باید سالروز درگذشت منصور پورحیدری را تسلیت بگویم او تنها کسی است در استقلال که هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان سرمربی قهرمان آسیا شده و دیگر مانند فرد دلسوزی در استقلال ندیدم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha