رسیدگی به مشکلات روستاییان آذربایجان‌غربی فردا از طریق سامد

ارومیه- ایرنا-  مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری فردا، پنجشنبه میهمان سامانه ارتباط مردم و دولت است.

رسول مقابلی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: "عارف خدرلو" از ساعت ۱۰ تا ۱۱ فردا به سوالات روستاییان استان در حوزه های مختلف پاسخ می‌دهد.

وی اضافه کرد: پیش از شیوع بیماری کرونا طی سال گذشته حدود ۵۰ مدیر استانی از طریق سامد با مردم ارتباط برقرار کرده‌اند که این روند دوباره آغاز شده است.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان‌غربی بیان کرد: در دور جدید حضور مدیران استانی در سامد نیز حدود ۵۵ مدیر استانی در این سامانه برای پاسخ به مردم حضور یافته‌اند که از جمله آنها مقام عالی استان، سه معاون سیاسی امنیتی اجتماعی، هماهنگی امور اقتصادی و امور عمرانی استاندار و بیش از ۴۰ مدیرکل حوزه های مختلف استانداری و نهادهای مختلف در سطح استان به همراه فرمانداران شهرستان های مختلف شمالی و جنوبی استان هستند.

وی اظهار کرد: مدیرکل دفتر امور روستایی آذربایجان غربی، نیمه مردادماه امسال نیز میهمان سامانه مردم و دولت بود.

مقابلی ادامه داد: مردم می‌توانند با شماره‌گیری ۱۱۱ به صورت رایگان مشکلات خود را بدون واسطه با مدیران مرتبط در میان بگذارند و از ابتدای فصل پاییز سال گذشته صدها مورد از این طریق ارتباط مردمی برقرار شده است.

دولت با راه‌اندازی سامانه ارتباط مردمی (سامد) گوشی به دست است تا با راهی مناسب و کم هزینه با مردم ارتباط مستقیم برقرار کند و گام‌های بزرگ‌تری در راستای رفع مشکلات آنها بردارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =