دختر ارومیه‌ای قهرمان رقابت دوگانه زیر ۱۶ سال کشور شد

ارومیه- ایرنا- رییس هیات ورزش‌های سه‌گانه آذربایجان‌غربی با اشاره به کسب یک مقام اول و یک مقام سوم توسط ورزشکاران استان در مسابقات دوگانه نخبگان کشور گفت: در این رقابت‌ها، دختر ارومیه‌ای، قهرمان رده سنی زیر ۱۶ سال کشور شد.

امیر سرتیپ دوم علی حاجیلو روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اولین دوره مسابقات قهرمانی دوگانه شامل پنج کیلومتر دو و ۱۳ کیلومتر دوچرخه‌سواری نخبگان به میزبانی تبریز برگزار شد و تیم آذربایجان‌غربی با ۶ ورزشکار در این مسابقات شرکت کرد.

وی گفت: در این رقابت، سوین تابع خیام در بخش دختران رده سنی زیر ۱۶ سال به مقام قهرمانی کشور دست یافت و پریا ایرانی نیز مقام سوم این  رده را کسب کرد.

رییس هیات ورزش های سه گانه آذربایجان‌غربی افزود: دیگر ورزشکاران استان در بخش بانوان شامل ثنا غیبی مقام چهارم و معصومه یوسفی مقام هفتم را در رده سنی زیر ۱۴ سال کسب کردند و در بخش آقایان امیرمهدی بخشی مقام چهارم و متین غیبی مقام هفتم رده سنی زیر سال ۱۴ را کسب کردند.

وی ادامه داد: ۲ ورزشکار دیگر استان در بخش آقایان که در دوره‌های قبل عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی کشور را کسب کرده بودند، به دلیل تست مثبت کرونا به مسابقات اعزام نشدند.

مسابقات دواتلون (دوگانه) قهرمانی کشور با حضور ۹۷ ورزشکار در بخش بانوان و ۱۲۵ ورزشکار در بخش آقایان از ۲۶ استان به میزبانی تبریز برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =