۱۰واحد صنفی در مراغه به دلیل رعایت‌نکردن مصوبات ستاد کرونا پلمب شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: ۱۰ واحد صنفی متخلف به دلیل رعایت‌نکردن ستاد شهرستانی مبارزه با کرونا پلمب شدند.

سرهنگ رمضان اللهوردیان  روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:  در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و پیشگیری از شیوع این ویروس و همچنین برخورد با صنوف متخلف،  نظارت بر اماکن عمومی و واحدهای صنفی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اعمال محدودیت های در این شهرستان از شنبه گذشته ادامه داد: تاکنون تعداد ۱۰ واحد صنفی، به دلیل عدم رعایت مقررات اعلامی از سوی ستاد مقابله با ویروس کرونا مبنی بر تعطیلی واحدهای صنفی و موارد بهداشتی و همچنین نداشتن پروانه کسب و تخلفات صنفی با هماهنگی مقام قضایی پلمب و به تعداد ۶ واحد صنفی دیگر نیز تذکر داده شد.

وی با بیان اینکه تشدید اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس با توجه به شیوع بیماری کرونا در این ایام در دستور کار پلیس قرار دارد اضافه کرد: شهروندان موارد مشکوک و هرگونه تخلف را به مرکز فـــوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام و هرگونه انتقاد و پیشنهاد و تقدیر از عملکرد پلیس را با سامانه ۱۹۷ در میان بگذارند.

اللهوردیان همچنین از کشف محموله لوازم خانگی قاچاق در این شهرستان خبرداد و گفت: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس آگاهی در حین گشت زنی و کنترل خودرو های عبوری به یک دستگاه کامیونت ایسوزو مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از این خودرو، تعداد ۲۱ دستگاه آب میوه گیر چند کاره و همچنین تعداد ۷۱۰ عد لگن استیل خارجی قاچاق که فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی بود را کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر و خودرو مذکور نیز توقیف شد.

وی اضافه کرد: کارشناسان ارزش تقریبی این محموله کالای قاچاق را ۱۰۰ میلیون تومان برآورد کرده اند.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =