برخی افراد با توصیه اتوبوسرانان مشهد در استفاده از ماسک، خشن برخورد می‌کنند

مشهد- ایرنا- سخنگوی سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: متاسفانه افراد معدودی در مقابل ارشاد و توصیه اتوبوسرانان این شهر برای استفاده از ماسک رفتارهای قهری و خشونت‌آمیز نشان داده‌اند.

عباس اتحادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به الزام استفاده از ماسک در ناوگان حمل و نقل عمومی، اتوبوسرانان به شهروندانی که بدون ماسک قصد استفاده از ناوگان را دارند توصیه به استفاده از ماسک می‌کنند.
وی ادامه داد: دو شب پیش اما در پی تذکر یک اتوبوسران به سه جوان که بدون استفاده از ماسک سوار اتوبوس شده‌ بودند این افراد با اتوبوسران درگیر شدند و این امر منجر به جراحت وی شد.
سخنگوی سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: در حال حاضر بین ۷۵ تا ۸۵ درصد مسافران، هنگام استفاده از ناوگان از ماسک استفاده می‌کنند این درحالی است که برای حفظ سلامت مسافران، همه باید از ماسک استفاده کنند.
اتحادی ادامه داد: ۲۸ ناظر در پایانه‌های اتوبوسرانی شهر مشهد برای ارائه تذکر به مسافران در مورد استفاده از ماسک مستقر هستند و ضدعفونی ناوگان نیز به صورت مستمر انجام می‌شود.

بنا بر آخرین اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با فوت ۴۱۹ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی بیماری کووید ۱۹ در کشور به ۳۶ هزار و ۵۷۹ تن رسید و ۲۷ استان همچنان در وضعیت قرمز کرونا هستند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها