بهبود معیشت مهمترین خواسته مردم استان مرکزی است

اراک - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: بهبود شرایط اقتصادی و رفع مشکلات معیشتی مهمترین خواسته مردم این استان است که در ارتباط تلفنی سامد روز چهارشنبه به صورت برجسته مطرح شد.

«سعید فرخی» در حاشیه نشست سامد در گفت‌گو با ایرنا افزود: مجموعه دولت و مدیران دستگاه‌های اجرایی تلاش خود را برای حل مشکلات اقتصادی به کار گرفته‌اند و در شرایط تحریم و تنگناهای اقتصادی کنونی از هیچ کوششی برای حل مشکلات مردم دریغ ندارند.

وی افزود: راهبرد اولویت‌دار استان در گره‌گشایی از مسایل اقتصادی و تسهیل در امور تولید قرار گرفته و انتظار است مردم نیز شرایط سخت تحریم‌ها و کرونا را نیز مد نظر قرار دهند و همگام و صبور برای سامان امور پای کار باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی بیان کرد: رفع مشکلات پیش پای سرمایه‌گذاران در استان مرکزی برنامه‌ای است که با جدیت درحال انجام است و بر تسهیل در امور این قشر در همه دستگاه‌های اجرایی تاکید شده است.

در نشست ارتباط تلفنی (سامد) معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی، ۲۱ تماس برقرار شد و دستور لازم برای رفع مسایل و مشکلات مختلف صادر شده است.

استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها