کلهر: جدایی انصاری به ضرر پرسپولیس است

تهران- ایرنا- کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: امیدوارم کادرفنی پرسپولیس تصمیم به حفظ محمد انصاری بگیرند زیرا این بازیکن متعصب، می‌تواند کمک حال تیم در طول فصل باشد.

محمود کلهر روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص شروع هفته نخست لیگ برتر فوتبال، گفت: پرسپولیس شرایط بسیار خوبی برای هفته اول رقابت های لیگ برتر دارد و می تواند به راحتی این مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارد.

وی ادامه داد: سایپا تیم جوانی است و تیم های جوان همیشه خطرناک هستند. پرسپولیس فینال لیگ قهرمانان آسیا را در پیش رو دارد و این می تواند انگیزه زیادی به این تیم بدهد. در مجموع شرایط پرسپولیس برای این مسابقه بهتر از سایپا است.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس بی تردید بازهم مدعی اول قهرمانی در لیگ برتر و به احتمال فراوان قهرمان آسیا خواهد بود زیرا هیچ تیمی شاید در آسیا به هماهنگی پرسپولیس وجود نداشته باشد. این تیم بسیار هماهنگ است و این موضوع اهمیت زیادی دارد.

وی با اشاره به جدایی برخی بازیکنان از پرسپولیس اظهار داشت: ای کاش شجاع خلیل‌زاده هم در کنار این تیم بود و اگر او حضور داشت بدون شک قهرمان آسیا می‌شدیم اما خوشبختانه بازیکنان جانشین خوبی برای پر کردن جای او وجود دارند و می توانند کمک حال گل‌محمدی باشند.

کلهر تاکید کرد: امیدوارم گل محمدی، محمد انصاری را حفظ کند زیرا او در دو پست مهم می تواند کمک حال پرسپولیس باشد. انصاری بارها توانایی بالای خود را نشان داده و مطمئن هستم او بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت با آمادگی بالا به مسابقات باز خواهد گشت.

وی با اشاره به وضعیت پرسپولیس در درون دروازه اظهار داشت: خوشبختانه پرسپولیس ۲ دروزاه بان بسیار خوب دارد که خیال ما را راحت کردند. پرسپولیس در همه پست ها بازیکنان خوبی دارد و به اعتقاد من خط هافبک پرسپولیس بهترین خط هافبک آسیا است.

تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه در هفته نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور باید از ساعت ۱۶:۳۰ به مصاف سایپا برود.

هدایت تیم فوتبال پرسپولیس برعهده یحیی گل محمدی و هدایت سایپا برعهده ابراهیم صادقی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =