ورمزیار: «فکری» باید تصمیم‌گیرنده نهایی در کادر فنی باشد

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: امیدوارم «محمود فکری» به عنوان سرمربی بتواند از کادر فنی در پیشبرد اهداف و تفکراتش در تیم به خوبی استفاده کند و توجه داشته باشد که تصمیم‌گیرنده نهایی خودش باید باشد.

«صادق ورمزیار» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص شروع لیگ برتر و شرایط تیم فوتبال استقلال، اظهار داشت: به طور دقیق نمی‌دانم در مورد استقلال با نفرات جدید صحبت کنم یا در خصوص استقلال بدون نفرات تازه اضافه شده به تیم حرف بزنم. به طور قطع اگر پنجره نقل و انتقالات استقلال بسته بماند، پازل تیمی بهم می‌ریزد و با رفتن نفراتی مانند «علی کریمی» و «روزبه چشمی» که در خط هافبک و دفاع جزو نفرات کلیدی محسوب می‌شدند،  تیم دچار مشکل می‌شود.

وی افزود: استقلال تا حدودی شاکله تیمی خود را حفظ کرده اما دو بازیکنی که از دست داده، می‌توانستند بسیار تاثیرگذار باشند. مدیران قبلی استقلال می‌توانستند با این بازیکنان بهتر مذاکره کنند و آن‌ها را نگه دارند اما این اتفاق رخ نداد. البته هنوز هم استقلال نفرات بسیار خوب و متعصبی در تیم دارد که می‌توانند کار را برای تیمشان جلو ببرند.

ورمزیار در مورد کادر فنی جدید تیم فوتبال استقلال، تصریح کرد: در حال حاضر کادر فنی نسبتا خوب و قابل قبولی داریم. «محمود فکری» که توانسته پیش از این رزومه خوبی داشته باشد و «صمد مرفاوی» نیز که کارنامه‌اش مشخص است.  

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا حضور نفرات زیاد در کادر فنی مشکل‌ساز می‌شود یا خیر، گفت: نفرات زیاد از یک طرف حُسن و از طرفی دیگر می‌تواند به تیم ضرر برساند. امیدوارم فکری بتواند به خوبی از این نفرات بهره ببرد. فکری باید تصمیم‌گیرنده نهایی باشد اما از مشورت‌های کادر فنی به خوبی استفاده کند.  

وی در مورد انتقال بازیکنان ایرانی به لیگ ستارگان قطر، اظهار داشت: من خودم بهترین پیشنهادها را در سال ۱۹۹۰ از آمریکا و تیم‌های دیگر داشتم اما تصمیم گرفتم در ایران بمانم. با این حال برخی بازیکنان از من می‌پرسند که نتیجه این ماندن چه شد؟  جوابی برای آن‌ها ندارم. بازیکنان جدید به ما نگاه می‌کنند و نتیجه می‌گیرند که به پول بیشتر و ساختن زندگی‌هایشان برسند.

ورمزیار در خصوص پیوستن «محمد نادری» به تیم استقلال و فشاری که بر این بازیکن است، گفت: اینکه نادری بازیکن باکیفیت و تکنیکی است، شکی نیست اما او باید مراقب خود باشد تا مصدومیت سراغش نیاید. شما در اروپا هم می‌بینید که به بازیکنان همیشه مصدوم اهمیت نمی‌دهند. امیدوارم نادری با حفظ سلامتی‌اش، بتواند برای استقلال مثمر ثمر باشد. به طور قطع روزهای سختی در انتظار این بازیکن است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha