امام جمعه تهران: نقد دولت باید عالمانه و به دور از تخریب باشد
عکس آرشیوی است

کیش- ایرنا- امام جمعه موقت تهران،‌ در خصوص نحوه نقد عملکرد دولت در ماه‌های منتهی به انتخابات آینده گفت:‌ نقد به صورت عالمانه و به دور از تخریب از اصول قطعی آموزه‌های اسلامی است و ما باید بر این اساس رفتار کنیم.

حجت‌الاسلام سید محمد حسن ابوترابی فرد، روز چهارشنبه در حاشیه جلسه شورای اداری سازمان منطقه آزاد کیش در گفت‌وگو با ایرنا خاطرنشان کرد: نظام اسلامی،‌ دارای هویتی دینی است و نهادهای نظام، باید هم در مرحله شکل‌گیری و هم خدمت بر اساس همین آموزه‌ها حرکت کنند و شکل بگیرند.

وی افزود: یکی از مهمترین آموزه های دینی رعایت موازین اخلاقی و پرهیز از آسیب به دیگران و رعایت احترام افراد جامعه است که ما هم باید بر این اساس رفتار کنیم.

امام جمعه موقت تهران در ادامه به هماهنگی خوب مدیران در منطقه آزاد کیش اشاره کرد و گفت: خوشبختانه بین مدیران و تصمیم سازان منطقه، شورای تامین و ائمه جمعه انسجام خوبی شکل گرفته که این سطح هماهنگی قطعا نقش مهمی در اتخاذ تصمیم‌های مناسب و اجرای پرشتاب برنامه‌ها ایفا می‌کند و امیدوارم این منطقه یک الگوی موفق از مدیریت در زمینه کاهش فقر، ناهنجاری‌های اجتماعی- فرهنگی و ارتقای سطح رضایت‌مندی مردم از دستگاه‌های دولتی ارائه کند و در عرصه رشد اقتصادی و تولید که دغدغه رهبر انقلاب است نیز بتواند قدم‌های بلندی بردارد؛ خصوصا در زمینه شرکت‌های دانش بنیان و های‌ تک که می توانند در خلق ثروت و گشودن گره‌های اقتصادی نقش موثری داشته باشند.

حجت‌الاسلام ابوترابی فرد روز گذشته به منظور بازدید از چند پروژه و افتتاح مرکز قرآنی، وارد جزیره کیش شد و صبح امروز در جلسه شورای اداری سازمان منطقه آزاد حضور پیدا کرد. 

اخبار مرتبط

  • کیش در هفته ای که گذشت

    کیش در هفته ای که گذشت

    کیش - ایرنا- برگزاری آیین شبهای قدر با رعایت ضوابط بهداشتی، آغاز فعالیت شرکتهای هواپیمایی،…

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha