گزارش بلومبرگ از تغییر سیاست‌ توئیتر در قبال ترامپ

تهران- ایرنا- تارنمای شبکه بلومبرگ طی گزارشی اعلام کرد، در صورتی که دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا شکست بخورد، سیاست ویژه توئیتر برای او در پایان ژانویه(بهمن) خاتمه خواهد یافت.

به گزارش جمعه ایرنا، بلومبرگ افزود: پیش از این توئیتر به استناد مفاد قانونی، سیاست‌های ویژه‌ای را در قبال مقامات دولت‌ها در پیش گرفته است.

بلومبرگ عنوان کرد: در صورت شکست ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، این قانون توئیتر  نیز برای او به پایان خواهد رسید و از پایان ژانویه ۲۰۲۱ هر توئیت و پیام ترامپ در توئیتر که تحریک کننده و مغایر با قوانین باشد، حذف می شود

این بخشی از سیاست توئیتر است که مردم باید بتوانند در جریان موضع گیری رهبران جهان قرار بگیرند حتی اگر آنها پست های جنجالی بگذارند.

در این میان رهبرانی که دیگر سمتی در دولت کشورهایشان ندارند، دیگر معافیتی ندارند و همچون آدم های معمولی با آنها رفتار می شود. به همین دلیل در صورت شکست ترامپ، با وی در توییتر همچون یک فرد عادی رفتار خواهد شد.

در همین حال ترامپ همزمان با گمانه زنی‌ها در مورد حذف توییت های تحریک آمیز و مغایر با قانون توئیتر در صورت شکست در انتخابات، جمعه طی توییتی نوشت: توییتر از کنترل خارج شده است.

تازه ترین آمار رسمی نتایج انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا و تا این لحظه نشان می دهد، جو بایدن با ۲۶۴ رای الکترال در برابر ۲۱۴ رای الکترال دونالد ترامپ پیش است و به گزارش رسانه های آمریکایی فاکس نیوز و سی. ان. ان در آستانه ورود به کاخ سفید قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =