حفظ وحدت از جلوه‌های استکبار ستیزی است

زاهدان_ ایرنا_ نماینده ولی فقیه و استاندار سیستان و بلوچستان در بیانیه صادره به مناسبت سالروز میلاد پیامبر(ص)، امام جعفر صادق(ع) و روز ملی استکبارستیزی اعلام کردند: امروز یکی از جلوه‌های استکبارستیزی، حفظ وحدت و دوری از اختلاف و همگرایی برای رفع مشکلات و رسیدن به آینده روشن در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی و غیره است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام والمسلمین مصطفی محامی و احمدعلی موهبتی در این بیانیه که نسخه ای از آن شامگاه سه شنبه به ایرنا نمابر شده اعلام کردند: محمّد (ص) فرستاده خداست و کسانی که با او هستند در برابر کفّار سرسخت و شدید و در میان خود مهربانند.

این بیانیه می افزاید: تقارن سالروز میلاد نبی مکرم اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع) با روز ملی استکبارستیزی و از طرفی اهانت دشمنان به ساحت مقدس پیامبراکرم(ص) و دفاع سردمداران کشورهای غربی از این اقدام شوم، ضرورت حفظ و تقویت وحدت و ستیز با استکبار جهانی را برای جامعه مسلمین بیش از پیش مسجل می‌کند.
مستکبران و فرعونیان زمان از گسترش روز افزون اسلام هراس دارند و همین عامل عصبانیت و اهانت به حضرت محمد(ص) شده است که البته خداوند متعال، مکر دشمنان را به خودشان باز خواهد گرداند.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار این استان تصریح کردند: «امروزه یکی از جلوه‌های استکبارستیزی، حفظ وحدت و دوری از اختلاف و همگرایی برای رفع مشکلات و رسیدن به آینده روشن در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی و ... است که تجربه ثابت کرده مردم ولایتمدار ایران اسلامی و بالاخص ساکنان نجیب سیستان‌وبلوچستان با صبر و بصیرت، این شرایط دشوار را نیز پشت سر خواهند گذاشت و در گام دوم انقلاب اسلامی،توصیه‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) را به مرز تحقق خواهند رساند.»
مردم تشیع و تسنن سیستان‌وبلوچستان با حفظ وحدت، یعنی تکیه بر مشترکات برای رسیدن به اهداف مشترک و مبارزه با دشمن مشترک، این ایام را در عمل پاس داشته و دست در دست یکدیگر در مقابل جبهه کفر، از کیان اسلامی دفاع و در مقابل توطئه دشمنان ایستادگی خواهند کرد.
حجت الاسلام والمسلمین محامی و مهندی موهبتی با تبریک فرارسیدن سالروز میلاد نبی مکرم اسلام(ص) و حضرت امام جعفرصادق(ع) و روز ملی استکبارستیزی؛ حرکت در مسیر اعتلای اسلام و مقابله با استکبار و پرهیز از اختلاف در پرتو عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) را بر خود فرض دانسته و عزت و پیشرفت کشور و به ویژه سیستان‌ و بلوچستان را از خداوند متعال مسالت کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha