نمایشگاه ترامپیسم و حقوق بشر در بوشهر گشایش یافت

بوشهر- ایرنا- به مناسبت بزرگداشت ۱۳ آبان سه شنبه نمایشگاه کاریکاتور، کارتون و پوستر با موضوع استکبارستیزی، ترامپیسم و حقوق بشر در گالری سوره مهر حوزه هنری بوشهر گشایش یافت.

به گزارش ایرنا، این نمایشگاه بین‌المللی به مناسبت هفته استکبارستیزی و روز بزرگداشت ۱۳آبان تا ۱۹ آبان‌ماه در نوبت صبح از ۹ تا ۱۳ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 رئیس حوزه هنری استان بوشهر در ارتباط با برپایی این نمایشگاه در جمع خبرنگاران گفت: در این نمایشگاه ۴۴ اثر کاریکاتور از هنرمندان بین‌المللی در ارتباط با استکبارستیزی سیاست‌گذاری‌های آمریکا و نوع دخالت آن در امور بین‌المللی و نشر ابعاد بین‌المللی هنر مقاومت به معرض نمایش گذاشته‌شده‌است.

امید پارسایی فر افزود: هرکدام از این آثار مفاهیم عمیقی در زمینه مباحث حقوق بشر و اتفاقاتی که به‌واسطه یک روحیه استکبارستیزی و جهان خواری آمریکا در دنیا روزبه‌روز قوت و تشدید شده را مورد اشاره قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه آثار کاریکاتوریست‌هایی از کشور مختلف دنیا از جمله ایران، آمریکا، اندونزی، ژاپن، ایتالیا، مکزیک، یونان و آلمان در معرض دید عموم قرار گرفته است.

پارسایی‌فر یادآور شد: با توجه به شیوع ویروس کرونا این نمایشگاه در شبکه‌های اجتماعی نیز بارگذاری خواهد شد تا علاقه‌مندانی که امکان حضور ندارند روی شبکه‌های مجازی از این آثار بهره‌مند خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha