تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره کتاب و رسانه

تهران- ایرنا - امیدعلی مسعودی دبیر نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه از تمدید مهلت ارسال اثر به این دوره از جشنواره کتاب و رسانه تا شنبه (۱۷آبان ماه)خبر داد.

امیدعلی مسعودی دبیر نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه با بیان اینکه دبیرخانه نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه به دلیل درخواست خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و برنامه‌سازان، مهلت زمانی ارسال اثر به این دوره از جشنواره را برای علاقه‌مندانی که هنوز امکان ارسال آثارشان را نداشته‌اند تا ۱۷ آبان ماه تمدید کرد.

وی افزود: بر همین اساس مهلت پایان فراخوان جشنواره که روز ۱۴ آبان ماه ۱۳۹۹ بود به مدت سه روز تمدید شده و آخرین زمان ارسال آثار به دبیرخانه از طریق سایت رسمی جشنواره به نشانی resaneh.ketab.ir ، روز ۱۷ آبان ماه ۱۳۹۹ خواهد بود.

بر اساس این گزارش و به نقل از ستاد خبری بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه در سه بخش «رسانه‌های نوشتاری» (مطبوعات کاغذی، خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری دارای مجوز) شامل تیتر، خبر، گفت‌وگو، گزارش، طنز، یادداشت و مقاله مطبوعاتی، مقاله و نقد تخصصی، عکس، کاریکاتور و گرافیک کتاب، «رسانه‌های دیداری و شنیداری» (تلویزیون و رادیو و آثار صوتی و تصویری رسانه‌های برخط دارای مجوز) شامل تیتر، خبر، گزارش خبری و موضوعی، گفت‌وگو و میزگرد، طنز، داستانی و نمایشی(کتاب صوتی در رادیو و تلویزیون)، برنامه ترکیبی، مستند تلویزیونی، پویانمایی و برنامه عروسکی، مواد تبلیغی(آنونس، نماهنگ، تیزر و...) و «رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی» (آثار شهروند خبرنگار) شامل ویدئو، صوت، پادکست، کانال، یادداشت، استوری، عکس نوشته آثار می‌پذیرد.

بر اساس فراخوان، این جشنواره با دو بخش ویژه«سواد رسانه‌ای» شامل آثار مکتوب، دیداری و شنیداری در رسانه‌های جمعی و رسانه‌های نوین با موضوع نقش کتاب و کتابخوانی در افزایش سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی و «دفاع مقدس»کلیه آثار مکتوب، دیداری و شنیداری مرتبط با موضوع دفاع مقدس شامل معرفی کتاب‌، گفت و گو، گزارش، یادداشت، مقاله و نقد تخصصی، برنامه ترکیبی، مستند تلویزیونی و... برگزار می‌شود.

در این دوره از جشنواره، هر فرد می‌تواند در هر بخش با ۳ اثر (مجموعا با ۹ اثر) در جشنواره شرکت کند.

بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلام ایران با شعار «دانایی؛ مانایی» از ۲۴ آبان تا ۳۰ آبان ماه در سراسر کشور برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha