۱۳ آبان ۱۳۹۹،‏ ۶:۲۵
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 84097498
۰ نفر

برچسب‌ها

حماس: تعلل اسرائیل در شکستن محاصره غزه غیر قابل قبول است

تهران- ایرنا- سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) دوشنبه شب گفت: ما تعلل اسرائیل برای شکستن محاصره غزه را نمی پذیریم.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری سوا فلسطین، عبداللطیف القانوع گفت: مسؤولیت تداوم محاصره غزه با رژیم اشغالگر است و ما تعلل و امروز و فردا کردن های رژیم را برای رفع محاصره از ملت ما نمی پذیریم.

وی افزود: مردم ما چاره ای جز شکستن محاصره و تحت فشار قراردادن رژیم اشغالگر صهیونیستی برای رسیدن به خواسته های خود ندارند.

سخنگوی حماس اضافه کرد: رژیم صهیونیستی باید به محاصره نوار غزه پایان دهد و این موضوع یکی از اهداف ماست و به تلاش خود ادامه خواهیم داد و برای تحقق آن به هر دری خواهیم زد.

"خلیل حیه" نایب رییس حماس در نوار غزه پیش تر گفته بود که مهلت آتش بس با اسرائیل به پایانش نزدیک می شود و تأکید کرده بود که مقاومت فلسطینی تداوم محاصره غزه را نمی پذیرد.

اوایل سپتامبر گذشته (شهریور) نایب رییس حماس اعلام کرد که جنبش مقاومت اسلامی فلسطین دو ماه به رژیم صهیونیستی برای اجرای تفاهماتی که در خصوص توقف تنش ها در باریکه غزه با میانجیگری مصر و طرف های دیگر به آن دستیافته اند، مهلت داد.

مردادماه گذشته پس از آرامش نسبی در مرز نوار غزه، با حمله ارتش صهیونیستی به این باریکه، دوباره تنش‌ها در این منطقه بالا گرفت و دو طرف به تبادل آتش پرداختند که بالاخره با میانجیگری های صورت گرفته این تنش کاهش یافت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha