ناکامی دشمنان در اسلام ستیزی علت توهین به مقدسات  است

کرج - ایرنا - استاندار البرز در پیامی به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار اعلام کرد که توهین به مقدسات به اشکال مختلف حاکی از پروژه شکست خورده اسلام ستیزی دشمنان است.

به گزارش شامگاه دوشنبه اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز در متن پیام  عزیزاله شهبازی ضمن تبریک ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ص)  آمده است : این بار تقارن ولادت پیامبر اکرم (ص) و یوم‌الله سیزده آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز ؛ پیش از پیش یادآور الگوی آسمانی وحدت، همدلی و همبستگی ملت ایران بر گرفته از اسلام ناب محمدی است.

 قصد شوم دشمنان اسلام از توهین به مقدسات به اشکال گوناگون، یک روز سوزاندن قرآن، یک روز اعتراض به احکام دین و روزی دیگر جسارت به وجود مقدس پیامبر عظیم الشان(ص)، در راستای اهداف پروژه شکست خورده اسلام ستیزی است که به حول و قوه الهی ناکام مانده و خواهند ماند.

 ۱۳ آبان ماه، روز تجلی ارزش‌ها و صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان در سراسر جهان، روز مبارزه با زیاده خواهی و بی عدالتی‌ها و روز حضور گسترده و پرشور مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی در محکومیت توطئه های شوم استکبار جهانی است و این روز به عنوان برگ زرینی در تاریخ مجاهدت های ملت غیور ایران به ثبت رسیده است.

اینجانب با گرامی داشت ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) این روز بزرگ را به یکایک ملت ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و برای آنها استمرار ایستادگی در مسیر حق و ثبات قدم در راه استکبار ستیزی را مسالت دارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =