کتائب حزب الله: توانمندی مقاومت فراتر از تصور دشمن است

بغداد - ایرنا- «کتائب حزب‌الله» عراق با اشاره به رصد تحرکات هواپیماهای آمریکایی در آسمان این کشور تاکید کرد: دشمن باید بداند که توانمندی‌های مقاومت فراتر و عمیق‌تر از چیزی است که تصور می‌کند.

به گزارش ایرنا، «محمد محیی» سخنگوی کتائب حزب الله عراق دوشنبه شب در سخنانی تاکید کرد: "فعالیت‌های آمریکا در آسمان عراق تایید می‌کند که واشینگتن به طور نامشروع و با اهداف خرابکارانه و خصمانه حضور دارد؛ بویژه که هدف از این تحرکات، انجام فعالیت‌های مشکوک است. برخی از این فعالیت‌ها جاسوسی و یا رزمی و یا در ارتباط با رصد همه آن چیزی است که در عراق و کشورهای همجوار در جریان است. این امر نقض آشکار به اصطلاح توافقنامه چارچوب راهبردی به شمار می‌رود".

وی افزود: "کتائب حزب الله روزانه در حال رصد این تحرکات مشکوک است و این امر به نوبه خود پیامی است که بر قدرت مقاومت در رصد تحرکات دشمن در همه زمینه‌ها خواه در زمین یا آسمان تاکید می‌کند".

سخنگوی کتائب حزب الله عراق تصریح کرد: طرف آمریکایی باید بداند که مقاومت امکانات و توانمندی‌هایی بسیار بزرگتر،  عمیق‌تر و دقیق‌تر از چیزی دارد که تصورش را می‌کند. همچنین مقاومت قادر به مقابله با اشغالگر با امکانات پیشرفته و تجربیات عالی است.

نیروهای اشغالگر آمریکا در چند پایگاه در مناطق مختلف عراق مستقر هستند که بزرگترین پایگاه آنها «عین الاسد» در استان الانبار در غرب این کشور است.
پارلمان عراق پیش‌تر با صدور مصوبه‌ای بر لزوم خروج نیروهای بیگانه از خاک این کشور تاکید کرده است.

مردم عراق در مناسبت‌های مختلف مخالفت خود را با اشغالگری آمریکا ابراز داشته و تلاش‌های واشنگتن برای متوسل شدن به هر دستاویزی به منظور بقای بیشتر در خاک کشورشان را رد و محکوم کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =