۱۳  آبان یادآور اراده قوی فرزندان انقلابی ایران است

کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کرمان در پیامی آورده اند: ۱۳ آبان یادآور اراده قوی و مستحکم فرزندان انقلابی ایران در شکستن ابهت پوشالی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار است.

به گزارش شبانگاه دوشنبه ایرنا، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی و محمدجواد فدایی در پیام مشترک خود چنین ادامه داده اند، یوم الله ۱۳ آبان، سالروز تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه در سال ۱۳۴۳، به شهادت رساندن دانش آموزان مظلوم سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی در سال ۱۳۵۸ است.
در این پیام آمده است، ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، یادآور اراده قوی و مستحکم فرزندان انقلابی ایران در شکستن ابهت پوشالی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار است که فریاد ظلم ستیزی ملت بصیر ایران را در جهان طنین انداز کرد و موجی عظیم از مقاومت در دل  آزادگان جهان برافروخت.
امام جمعه و استاندار کرمان می افزایند، ۱۳ آبان جایگاه ارزنده دانش آموزان و دانشجویان را  هویدا کرد و چراغ راهی برای جوانان امروز است تا با آگاهی و دانایی برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی مصمم تر با ایستادگی در برابر مستکبران جهان، بر به ثمر نشستن آرمان‌های انقلاب اسلامی همت گمارند. 
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی و فدایی می افزایند، اینجانبان ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و رهبر معظم انقلاب، همراهی ها و حمایت های مردم همیشه در صحنه استان کرمان از نظام مقدس جمهوری اسلامی را قدر دانسته و بر وظیفه مسئولان بر خدمت رسانی به مردم، استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های داخلی در اعتلای اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران تاکید می نماییم.
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کرمان همچنین در پیامی مشترک میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) را تبریک گفتند.
متن پیام  به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم
وَاعتَصِمُوا بِحَبلِ اللَّهِ جَمِیعاً و لاتَفَرَّنقُوا، 
 همگی به ریسمان الهی چنگ زنید و پراکنده نشوید.
  (قرآن کریم- سوره آل عمران، آیه۱۰۳) 
امروزه، جهان بیش از هر زمان دیگری به اندیشه های متعالی حضرت محمد(ص) نیاز دارد.
وجود پیامبر اسلام، کرامت بخشیدن به آدمی بود. حضرت محمد (ص) آمده بود تا تاج عزت و کرامت را بر سر بنی آدم بگذارد و  تنها راه رسیدن به پیروزی در مقابل دشمنان جهان اسلام، باور به وحدت و اهمیت وحدت کلمه مسلمین و پرهیز از هرگونه اختلاف و مجادله بین مذاهب و اقوام است.
امید است، مسلمانان و به خصوص رهبران جوامع اسلامی، در سایه الطاف خداوند و با اتحاد و همبستگی، جهانیان را به سوی دنیایی سرشار  از آزادگی، صلح، دوستی و انسانیت فرا خوانند.
در عصر حاضر نیاز به اتحاد و انسجام، از مسائل اساسی جهان اسلام است و وحدت، قوی ترین عامل توانمندی و اقتدار امت اسلامی در مقابل توطئه های دشمنان و استعمارگران است. 
اینجانبان میلاد باسعادت پیامبر نور و رحمت، رسول صلح و بیداری حضرت محمد مصطفی (ص) و ولادت باسعادت حضرت امام جعفر صادق (ع) موسس مذهب جعفری را به تمامی مسلمانان بویژه مردم عزیز و محب اهل بیت در استان کرمان که با وحدت و همدلی بی نظیر خالق حماسه های بی بدیل در عرصه های مختلف در ایران اسلامی شدند، تبریک و تهنیت عرض نموده و برای امت اسلام سربلندی و تعالی مسئلت می نماییم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =