۱۲ آبان ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۳۰
کد خبرنگار: 2233
کد خبر: 84097384
۲ نفر

برچسب‌ها

هفت انبار بزرگ احتکار کالا و ارزاق عمومی در صومعه سرا کشف شد

رشت _ ایرنا _ رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان صومعه سرا اعلام کرد : هفت انبار بزرگ که در آن کالا و ارزاق عمومی مردم احتکار شده بود توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در این شهرستان کشف و ضبط شد

محمد نیک صفت دوشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا  افزود : سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان در راستای مبارزه با افراد سودجو موفق شدند ۷ انبار احتکار کالاهای مایحتاج مردم نظیر روغن سرخ‌کردنی و پوشاک بچه را کشف و با دستور مقام قضایی آنها  را پلمب نمایند.
وی افزود: پیرو رصدهای اطلاعاتی در خصوص سوء استفاده عده‌ای سودجو در اقدام به احتکار مایحتاج مردم و در پی جامع عمل پوشاندن درخواست‌های مردمی؛ سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان گیلان با هماهنگی دادستان صومعه‌سرا، نیروی انتظامی و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان عملیات خود را آغاز کردند.

 وی عنوان کرد : از این انبارها یک هزار و ۱۸۰ کارتن از جمله روغن سرخ‌کردنی، پوشاک بچه و انواع مواد شوینده به ارزش بیش از یک میلیارد تومان کشف و ضبط شد.
نیک صفت در ادامه افزود:  شهروندان می توانند هرگونه اخبار و اطلاعات را در خصوص مفاسد اقتصادی و احتکار کالا و ارز را از طریق سامانه ۱۱۳  اطلاع رسانی کنند تا اداره اطلاعات استان نسبت به برخورد قاطع با اخلال گران نظام اقتصادی و احتکار کنندگان  اقدام کنند.
شهرستان صومعه سرا با سه بخش مرکزی، تولمات و گوراب زرمیخ در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است که در آن ۱۹ اتحادیه با حدود هفت هزار واحد صنفی وغیر صنفی مشغول فعالیت هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =