اهانت به پیامبر اسلام نشانگر ترس و وحشت دشمنان از اسلام است

شهرری - ایرنا - مسئول امور قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری گفت: روز به روز مسیر پیامبر (ص) و رفتار و گفتار ایشان در عرصه جهانی گسترش یافته و شیفتگان و عاشق مکتب قرآن و اسلام افزایش می یابند.

حجت الاسلام احمد اشرفی شامگاه دوشنبه در حاشیه مراسم توزیع کمک های مومنانه که در امامزاده ابوالحسن شهرری برگزار شد، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکی از مسئولیت‌های اساسی اوقاف در راستای ترویج مفاهیم قرآنی و تفسیر آن است، اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرستان ری یکی از کانون ها و قطب های اساسی قرآن در استان تهران و کشور به شمار می رود با بهره گیری از اساتید برتر و مجرب و فعالان در این حوزه، محفل های انس با قرآن، تفسیر قرآن و حفظ از طریق فضای مجازی و کلاس های فشرده در شرایط فعلی را برگزار می کند.

وی خاطر نشان کرد: شهرری و استان تهران در مسیر برنامه ها و محفل های قرآنی همیشه پیشقدم بوده و برنامه های بسیاری را در این بخش به اجرا درآورده است.

مسوول امور قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری گفت: ترویج فرهنگ آموزش قران در فضای مجازی یکی از نکاتی است که باید مورد توجه و اهمیت قرار گیرد.

وی عنوان کرد: با توجه به تعطیلی مدارس و استفاده دانش آموزان از فضای مجازی می توان از این ظرفی بهره گرفته و آموزش های قرانی در تمامی رشته ها را ارائه کرد.

اشرفی افزود: قرآن برنامه زندگی انسانیت است و هر کس از دستورات و برنامه های قرآن در زندگی اجتماعی و فردی خود استفاده کند موفق خواهد بود.

وی ادامه داد: نباید قرآن به عنوان کتاب مقدس در قاب مخملی نگهداری شود و محجور بماند چرا که قرآن سرلوحه و سرمشق زندگی انسانیت به شمار می رود.

مسوول امور قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری گفت: قطعا استفاده از قرآن در تمامی بخش های زندگی که راهکارهای بسیاری ارائه کرده اینقدر مشکلات پیچیده ای وجود نخواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =