نوجوان دارنده مدال طلای جهانی تکواندو در البرز تجلیل شد

کرج- ایرنا – همزمان با ایام هفته بسیج دانش آموزی از مهدی حاجی موسایی دانش آموز دارنده مدال طلای جهانی در رشته تکواندو نوجوانان تجلیل شد.

مدیرآموزش و پرورش ناحیه سه کرج در این آیین گفت: مهدی حاج موسایی از دانش آموزان پایه یازدهم رشته ادبیات و علوم انسانی دبیرستان غیر دولتی سعادت آموزش و پرورش این ناحیه است که توانست در مسابقات آنلاین فلیپین سال ۲۰۲۰ مدال طلا را به خود اختصاص دهد.

ابراهیم فلاح نژاد عصر دوشنبه در این مراسم اظهارداشت: در این رقابت  یک هزار تکواندو کار در رده سنی نوجوان و بزرگسال از ۳۲ کشور از جمله آمریکا شرکت کردند که مهدی حاجی موسایی در وزن ۴۵- کیلوگرم حضور یافت.

وی تصریح کرد: این دانش آموز مدال طلای تکواندو نونهالان آسیا در کشور ویتنام سال ۲۰۱۷ را نیز کسب کرده است.

فلاح نژاد ادامه داد: مهدی حاجی موسایی تاکنون  ۴۰ مدال کشوری و استانی را در مسابقات مختلف تکواندو نونهالان و نوجوانان را از آن خود کرده است.

وی یادآورشد: این دانش آموز توانمند و با اخلاق با حذف رقبای آمریکایی خود در این دوره از مسابقات توانست بار دیگر برای ایران همیشه سرافراز مدال طلا کسب کند.

مدیرآموزش و پرورش ناحیه سه کرج گفت: دانش آموزان این استان به یاد شهدای گرانقدر به ویژه شهید " سردار حاج قاسم سلیمانی " در رقابت های جهانی - کشوری شرکت می کنند.

در این آیین که بهرام مردای رییس طرح سلامت گروه بین المللی بیداردل کشور با اهدا لوح از مهدی حاجی موسایی مدال آور طلای مسابقات جهانی تجلیل شد.

استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموز دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =