۴ ایستگاه نظارت بر ترددها در شهرستان شهرکرد فعال شد

شهرکرد- ایرنا- فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: چهار ایستگاه در مبادی ورودی این شهرستان در راستای نظارت بر ترددها و جلوگیری از ورود خودروهای غیربومی از ساعت ۱۲ امروز دوشنبه فعال شد.

عبدالعلی ارژنگ شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این ایستگاه‌ها در پلیس راه شهرکرد به اصفهان و ورودی استان از سمت شهرستان‌های بروجن، سامان و بن مستقر شده است.

وی ادامه داد: این طرح همزمان با ۲۵ مرکز استان در شهرستان شهرکرد اجرا شده و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ آبان ادامه دارد و مسئولیت اجرای آن با عوامل نیروی انتظامی است.

ارژنگ تصریح کرد: طبق دستورالعمل طرح از ورود و خروج مسافرانی که سفر غیرضروری دارند جلوگیری می‌شود و چنانچه تخلفی در این خصوص مشاهده شود خودروی متخلف ۵۰۰ هزار تومان جریمه می‌شود.

فرماندار شهرستان شهرکرد با تاکید بر این موضوع که شهرستان شهرکرد آمادگی میزبانی از مسافران ندارند، اظهار داشت: از آنجاکه وضعیت شهرستان در خصوص شیوع کرونا خاکستری و بحرانی است به هموطنان توصیه می‌شود که از سفر به این شهرستان به جد خودداری کنند و مردم شهرستان نیز با درخانه ماندن مسئولان را در مهار و کنترل این ویروس یاری دهند.

به گزارش ایرنا، طبق ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا  این محدودیت ها  با استقرار نیروهای انتظامی و ترافیکی در ۲۵ استان کشور از ظهر امروز اجرایی شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =