مسوولان با همراهی مردم قادر به کنترل بیماری کرونا هستند

سنندج- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: مسوولان با همراهی و مشارکت مردم می‌توانند بیماری کرونا را کنترل کنند.

به گزارش ایرنا، ابراهیم زارعی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران استان اظهار داشت: هرچند معیشت مردم هم جزو اولویت‌های ما است ولی حفظ سلامت جان شهروندان مسئله اساسی‌تر و اولویت‌دارتر است.
وی اضافه کرد: با توجه به وضعیت استان از لحاظ شیوع ویروس کرونا همه غذاخوری‌ها موظف هستند فقط به صورت بیرون‌بر کار کنند.
 معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان با اشاره به اینکه برای مهار بیماری کرونا مشارکت و همکاری مردم یکی از موارد تاثیرگذار است، افزود: از مردم و اصناف درخواست رعایت پروتکل‌های بهداشتی  و فاصله اجتماعی را داریم.
زارعی با تاکید براینکه مسوولان در کنار مردم و با همراهی آنها می‌توانند از مشکلات را رفع کنند، یادآورشد: از همه واحدهایی که به دلیل بیماری کرونا متضرر شدند دولت حمایت مالی کرده و می‌کند.
وی اظهار داشت: نظارت بر فعالیت ادارات و همه مکان‌هایی که امکان تجمع مردم در آنها وجود دارد تشدید می‌شود و انتظار می‌رود شهروندان هم برای حفظ جان خود و دیگر همشهریانشان برخلاف محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های اعمال شده  فعالیتی نداشته باشند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان با اشاره به اینکه دوباره محدودیت های ترافیکی از روز دوشنبه تا جمعه در استان اعمال می شود، گفت: مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا حکم قانون دارد و همه موظف به اجرای آن هستند.
اعمال محدودیت در تشکیل جلسات اداری 
وی یادآور شد: جلسات اداری که لزومی به تشکیل آنها وجود ندارد دیگر تا عادی شدن شرایط برگزار نخواهد شد و این مهم در همه ادارات لازم الاجرا است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان تاکید کرد: جلسات مهم و ضروری هم در کمترین زمان ممکن و در مکانی که هوای آزاد در آن جریان داشته باشد، تشکیل می شود.
زارعی با تاکید براینکه برگزاری هر گونه تجمعی در استان ممنوع است، افزود: وقتی نماز جمعه و جماعت تعطیل شده است  دیگر برگزاری هیچ تجمعی قابل پذیرش و توجیه پذیر نیست و بی شک با برگزارکنندگان برخورد خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =