تحقق  اعتبار ۵۵۰ میلیارد تومانی سفر نوبخت به مازندران

ساری-ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت : حدود ۵۵۰ میلیارد تومان از اعتبار سفر مردادماه سال جاری دکتر محمدباقر نوبخت به این استان برای اجرای پروژه‌های عمرانی به مازندران اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران، مفید غلامی‌راد افزود: این اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی نیمه کاره  محور هراز، سوادکوه، ساری و کیاسر، حوزه سد سازی ، شبکه های آبرسانی به شهرهای گروه الف ، عمران شهری ، سالن های ورزشی و کنارگذرها از سوی معاونت رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه اختصاص یافت.
 وی مهمترین اهداف دولت را خدمت رسانی به مردم، حل مشکلات و ایجاد رضایت مندی در جامعه دانست و اظهارداشت : این اعتبار متناسب با مصوب سفر در پروژه های عمرانی نیمه کاره‌ای که تا پایان سال جاری خاتمه خواهند یافت ، هزینه می شود.
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه ۲۲ مردادماه به استان مازندران سفر کرد و در این سفر دکتر محمد باقر نوبخت از بیش از ۱۰ پروژه نیمه کاره در حوزه های حمل و نقل ، ورزشی، تصفیه خانه فاضلاب ، فرودگاه بین المللی دشت ناز ، کتابخانه و تالار مرکزی ، بیمارستان نیمه کاره رازی قائمشهر و ماهفروج ساری و نیروگاه زباله سوز ساری بازدید کرد و برای تکمیل این پروژه ها وعده پرداخت حدود یک هزار میلیارد تومان اعتبار را دارد.
پرداخت اعتبار سفر معاون رییس جمهوری منوط به خاتمه این پروژه های عمرانی نیمه کاره حداکثر تا اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ اعلام شده است که پیش بینی می شود بخش زیادی از این پروژه ها در مدت پیش بینی به بهره برداری برسد.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =