تیم «دریاچه ارومیه» صدرنشین هفته اول لیگ برتر اهداف پروازی کشور شد

ارومیه- ایرنا- رییس هیات تیراندازی آذربایجان‌غربی گفت: تیم "دریاچه ارومیه" در هفته نخست لیگ برتر اهداف پروازی با شکست کرمان در صدر جدول قرار گرفت.

حبیب‌الله قربانی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات پس از هشت سال وقفه با شیوه جدید و رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی در رشته‌های تراپ زنان، ‌تراپ مردان و اسکیت مردان آغاز شد و تیم «دریاچه ارومیه» نماینده آذربایجان‌غربی در این رقابت‌ها در نخستین دیدارش ۴ بر یک هیات تیراندازی کرمان را شکست داد.

وی گفت: در نتایج جدول انفرادی شیوا فرح‌پور از ارومیه در تراپ بانوان با کسب ۶۵ امتیاز رتبه اول را در هفته اول کسب کرد و سپیده سیرانی از صنایع بازیافت راتا شمال و فاطمه امیری بهزادی از هیات تیراندازی کرمان دوم و سوم شدند.

وی ادامه‌داد: در بخش تراپ آقایان، بابک یگانه از تیم «دریاچه ارومیه» با کسب ۶۸ امتیاز در رده اول ایستاد و در بخش اسکیت آقایان امیرمحمد دادگر دیگر تیرانداز تیم «دریاچه ارومیه» با کسب ۶۷ امتیاز بر سکوی اول قرار گرفت.

رییس هیات تیراندازی آذربایجان‌غربی اضافه کرد: تیم دریاچه ارومیه در این رقابت‌ها با هفت ورزشکار شامل «بابک یگانه»، «علیرضا عسگری»، «سعید صدری»، «محمد خواست خدایی» و «کامران افشاری» در رشته تراپ مردان، «امیرمحمد دادگر» در رشته اسکیت مردان و «شیوا فرح‌پور» و «پریسان منصوری» تراپ زنان حضور یافته است.

مسابقات لیگ برتر اهداف پروازی با حضور هفت تیم از امروز ۱۳ آبان به مدت ۵ هفته تا ۱۱ دی‌ماه برگزار می‌شود که در مسابقات هفته نخست و بعد از سه راند مسابقات در مواد تراپ و اسکیت در نهایت، تیم‌های دریاچه ارومیه، بیمارستان نیکان و صنایع بازیافت راتا شمال برابر تیم‌های هیات تیراندازی کرمان، دراک شیراز و هوماک به پیروزی دست یافتند و تیم یبلان اردبیل استراحت داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها