۱۲۱ تن روغن تنظیم بازار در پردیس توزیع شد

تهران- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارتشهرستان پردیس گفت: درحدود ۶۰ تن روغن سهمیه برای شهرستان خریداری شده و شرکت‌های پخش روغن موظف به توزیع ۶۱ تن روغن ویژه شهرستان برای توزیع در مغازه ها شدند.

حامد سوریان روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: روغن مایع ۸۱۰ گرمی با قیمت مصوب مصرف کننده ۹ هزار و ۶۰۰ تومان و ۱۳۵۰ گرمی با قیمت ۱۶ هزار و ۱۰۰ تومان در تمامی فروشگاه های تنظیم بازار، مناطق روستایی و فازهای ۸،۹،۱۱، ۵ مسکن مهرشهرستان پردیس توزیع می‌شود.

سوریان افزود: تاکنون بیش از ۶۰ واحد صنفی از طریق اتحادیه‌های خواروبار فروشی و فروشگاه‌های همگن برای جذب روغن نباتی معرفی شدند و در این راستا واحدهای خوار وبار فروشی متقاضی برای دریافت سهمیه روغن نباتی برای ثبت نام به اتحادیه مراجعه کنند.

وی با تاکید بر رفع کمبود روغن در سطح شهرستان، اظهار داشت: روغن مورد نیاز شهروندان خریداری و برای عرضه در انبارها نگهداری می شود، شهروندان نگران نباشند هیچ کمبودی برای توزیع روغن در سطح شهرستان نداریم.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت پردیس گفت: شهروندان به قیمت درج شده روی کالاها دقت کنند در صورت مخدوش بودن قیمت روی کالا و کم فروشی یا گران فروشی را از طریق سامانه ۱۲۴ و یا تلفن ۷۶۲۲۳۰۱۰ به بازرسان این اداره اطلاع بدهندتا در اسرع وقت با متخلفان برابر قانون برخورد شود.  

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =