مسیر ورودی و خروجی استان تهران از شریف آباد مسدود شد

تهران - ایرنا- فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: به منظور اجرای مصوبه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله کرونا، مبنی بر ممنوعیت تردد به کلانشهر تهران،  مسیر ورودی و خروجی استان تهران از سمت شریف‌آباد شهرستان پاکدشت مسدود شد.

هادی تمهیدی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: بر اساس مصوبه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله کرونا، از ساعت ۱۲ ظهر امروز دوشنبه ۱۲ آبانماه، محدویت‌های تردد عبور و مرور وسایل نقلیه به استان تهران با حضور پلیس در شهر شریف‎آباد به عنوان ورودی استان از شرق کشور آغاز شد.

وی اظهار کرد: پلیس‌راه شریف‌آباد پاکدشت به عنوان آخرین خروجی استان تهران به سمت استان‌های شرق کشور است که بر اساس دستورالعمل ابلاغی از سوی ستاد ملی کرونا، از روز دوشنبه تا ساعت ۲۴ جمعه ۱۶ آبان ورود خودرو با پلاک شهرستان و خروج با پلاک استان از سمت شریف آباد ممنوع است.

فرماندار پاکدشت گفت: با توجه به این که چند روستا پس از پلیس راه شریف آباد به سمت مسیر شرق جاده امام رضا(ع) واقع شده، هماهنگی لازم برای تردد روستائیان به سمت منازل مسکونی خود انجام شده است.

تمهیدی تصریح کرد: وجود شهرک صنعتی عباس‌آباد و نیروگاه برق شهدای پاکدشت باعث تردد روزانه صدها خودرو سبک و سنگین از مسیر امام رضا(ع) می‌شود که به منظور سهولت تردد این خودروها به این واحدهای صنعتی، هماهنگی لازم با مسوولان شهرک صنعتی و نیروگاه برق صورت گرفته و در صورت تمدید ممنوعیت تردد، برای عبورو مرور فعالان کارت تردد صادر می‌شود.

وی با دعوت از مردم برای ماندن در منزل از اعمال جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای رانندگانی که به دستور پلیس توجه نکنند خبر داد.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز ۱۲ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۸ هزار و ۲۸۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که سه هزار و ۲۳ نفر از آنها بستری شدند.

دکتر سیما سادات لاری با بیان این که مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶۲۸ هزار و ۷۸۰ نفر رسیده است، گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۴۰ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۳۵ هزار و ۷۳۸ نفر رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =