۱۷۰ پایگاه هلال احمر خراسان رضوی مجری طرح آمران سلامت هستند

مشهد- ایرنا- مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت:به منظور اجرای منویات رهبر معظم انقلاب طرح آمران سلامت با استقرار ۱۷۰ پایگاه این جمعیت در استان اجرا می‌شود.

دکتر سید مجتبی احمدی روز دوشنبه در حاشیه مراسم اجرای این طرح در جمع خبرنگاران افزود: در اجرای طرح آمران سلامت با برنامه‌ریزی‌های انجام شده اعضای جوانان و داوطلبان با برپایی چادر در مکان‌های پر ازدحام، فروشگاه‌ها، پایانه‌های مسافربری، میادین اصلی شهرها، آحاد مردم را به رعایت پروتکل‌های بهداشتی دعوت و ارائه خدمات می‌کنند.

وی ادامه داد: در اجرای این طرح حدود ۵۰۰ نفر از اعضای فعال جوان و داوطلب جمعیت هلال احمر استان ارائه خدمت و آموزش به مردم را بر عهده دارند.

مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی گفت: شعب مشهد با ۳۸ پایگاه، کاشمر با ۱۲ پایگاه و جوین، بردسکن، تربت‌حیدریه و تربت‌جام هر کدام با ۱۰ پایگاه به ترتیب بیشترین تعداد پایگاه‌های طرح آمران سلامت هلال احمر استان را به خود اختصاص داده‌اند.

طرح آمران سلامت به منظور تحقق منویات رهبر معظم انقلاب با شعار "جامعه را به رعایت پروتکلهای بهداشتی دعوت می‌کنیم" در خراسان رضوی آغاز شد که در اجرای آن آموزش‌های همگانی و کمک‌های اولیه برای پیشگیری از شیوع کرونا توسط تیم‌های هلال احمر در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

طرح آمران سلامت که از پنجم آبان‌ماه آغاز شده است تا ۱۵ همین ماه ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها