مسافران شمال بی توجه به ابلاغیه های ستاد ملی کرونا

تهران- ایرنا- فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: مردم با وجود اعمال محدودیت‌ در جاده ها و بدون توجه به ابلاغیه های ستاد ملی کرونا راهی شهرهای شمالی هستند.

سرهنگ ایرج کهریزی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: بر اساس اعلام قبلی از ساعت ۱۲ روز دوازدهم آبان  محدودیت‌های اعلام شده در ۴ نقطه از محورهای شمالی و جنوبی شرق استان تهران توسط ماموران پلیس راهور تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ آبان اعمال خواهد شد.

وی با اشاره به جزئیات محدودیت ها، اظهار داشت: این محدودیت‌ها در محورهای شمالی شرق استان تهران، میدان امام رضا (ع) شهر فیروزکوه، در مسیر هراز بعد از پمپ بنزین مشا و در محورهای جنوبی بزرگراه امام رضا (ع) خروجی شهر شریف آباد و سه راهی چرمشهر هستند که توسط ماموران پلیس راهور اعمال می شود.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: ماموران پلیس راهور در زمان های اعلام شده از خروج خودروهای شخص با پلاک بومی و نیز ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی به تهران ممانعت می‌کنند.

کهریزی با ابراز تاسف از تعداد زیاد مسافران در جاده‌های منتهی به استان های شمالی، اظهار داشت: تعداد زیادی از مردم بی توجه به توصیه‌ها  و محدودیت‌ها راهی سفر شدند و مشکلات زیادی برای خود و دیگر شهروندان ایجاد می‌کنند.

وی افزود: رانندگان بی توجه به محدودیت‌ها به استناد قانون ۵۱۰ هزار تومان به دلیل تردد غیر مجاز و غیر ضروری در معابر اعمال قانون می شوند.

به گزارش ایرنا ، محدودیت رفت و آمد بر اساس تصمیمات  و مصوبات کمیته‌ امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا در ۲۵ مرکز استان اعمال خواهد شد که شامل تهران، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، فارس، خوزستان، کردستان، اصفهان، قم، مرکزی، خراسان جنوبی، اردبیل، کرمانشاه، بوشهر، هرمزگان، یزد، لرستان، خراسان شمالی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، همدان، زنجان، سمنان و کرمان می‌شود.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها