فکری: نوروزی پادرمیانی بزرگان استقلال را برای بازگشت قبول نکرد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: رییس هیات مدیره باشگاه پا درمیانی کرد تا دکتر نوروزی و همکارانش به استقلال بازگردند اما نمی‌دانم چرا مجددا این موضوع تکذیب شد و وی راضی به بازگشت نشد.

«محمود فکری» امروز دوشنبه در گفت‌وگویی اظهار داشت: روز گذشته از طریق نصرالله عبداللهی و نظری جویباری متوجه شدم با امین نوروزی صحبت‌هایی شده و قرار است وی از روز دوشنبه کادر پزشکی خود را به محل تمرین فرستاده و سوءتفاهم‌ها هم در فرصت مناسب حل شود.

وی افزود: من نیز این موضوع را به اسماعیل خلیل‌زاده انتقال دادم و گفتم مشکل کادر پزشکی حل شده و قرار است دکتر نوروزی برگردد. رییس هیات مدیره باشگاه هم صبح امروز در برنامه تلویزیونی حاضر شد و اعلام کرد مشکل دکتر نوروزی حل شده است.

فکری خاطرنشان کرد: جا دارد از آقای خلیل‌زاده تشکر کنم که قبول کردند با پا درمیانی برخی از دوستان، دکتر نوروزی و همکارانش به استقلال بازگردند اما نمی‌دانم چرا مجددا این موضوع تکذیب شد و ایشان قبول نکردند با پا درمیانی بزرگان استقلال این موضوع حل شود.

یکی از چالش‌هایی که باشگاه استقلال با آن مواجه بود، عدم حضور کادر پزشکی این تیم در تمرینات و بازی‌های دوستانه بود. اتفاقی که دلیل آن به زمان بازگشت تیم از قطر و درگیری‌های رخ داده در فرودگاه برمی‌گردد.

پس از حذف استقلال از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و بازگشت این تیم از قطر، چند تن از بازیکنان استقلال با کادر پزشکی تیم وارد درگیری و جر و بحث شده که در این خصوص نیز جلسه کمیته انضباطی این بازیکنان نیز برگزار شد اما خبری از بازگشت کادرپزشکی آبی‌ها به تمرینات تیم نشد تا اینکه با اعلام رسمی باشگاه استقلال، با دکتر نوروزی و دکتر ستوده و دکتر مهرشاد رهبر قطع همکاری شد و دکتر مهدی سیاه ‌پوش به عنوان پزشک جدید تیم استقلال، دکتر محمد پوراعتضاد و دکتر محمدرضا دیانی، فیزیوتراپیست‌های جدید این باشگاه معرفی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =