۱۲ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۲۳
کد خبرنگار: 2493
کد خبر: 84097114
۰ نفر

برچسب‌ها

«عزازیل» خارجی رونمایی شد

تهران- ایرنا- همزمان با آغاز تدوین فیلم سینمایی «قاموس» به کارگردانی علی براتی از نخستین تیزر این فیلم با نام خارجی «عزازیل» رونمایی شد. 

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا، تدوین فیلم سینمایی «قاموس» به نویسندگی و کارگردانی علی براتی و تهیه کنندگی محمد فضیله که مدتی است تصویربرداری آن به پایان رسیده است، آغاز شد. 

مراحل فنی دیگر این فیلم سینمایی از جمله صداگذاری و موسیقی که در ژانر وحشت و آخرالزمانی ساخته شده است، به زودی آغاز می‌شود.

همچنین از نخستین تیزر این فیلم سینمایی با نام خارجی عزازیل که این روزها خود را برای شرکت در جشنواره های خارجی آماده می کند، رونمایی شد. 

قاموس دومین فیلم سینمایی علی براتی در مقام کارگردانی پس از ماهی و برکه است. 

در خلاصه داستان «قاموس» آمده است: در آسمان چهارم طرف چپ بیت المعمور منبری است چوبی و شکسته. وارونه کردند به خیالشان. همه چیز تمام شده. یادشان نیست دانه‌های تسبیح مرا فرشتگان بوسه می‌زدند و برای دستان من از هم سبقت می گرفتند. عروسم را انتخاب می کنم از میان دخترکانی که هوایشان و حالشان مناسبت می کند با لبخندهای مستانه من!

درسا بختار، ریحانه رضی، یدالله شادمانی، فرشته آلوسی و نسا یوسفی، آرش برومند، فهیمه گردان، سیدابراهیم رکنی، عبدالحمید زارع، سمیرا عباسی، سپیده مظاهری و امیرعلی موسوی بازیگر خردسال، تیم بازیگران فیلم قاموس را تشکیل می‌دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =