دستگیری دندانپزشک قلابی در شیروان و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد_ ایرنا _ فرمانده انتظامی شیروان گفت: فردی که به صورت غیرمجاز اقدام به ارائه خدمات دندانپزشکی در منزل خود می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ مسعود وحیدی روز دوشنبه گفت: در بازرسی از منزل متهم هشت عدد سرنگ، هفت عدد آمپول پزوکائین، سه عدد انبر کشیدن دندان، یک عدد پیچ گوشتی برای لق کردن دندان کشف شد.

مرگ جوان ۲۲ ساله شیروان بر اثر برق گرفتگی 

فرمانده انتظامی شیروان همچنین از مرگ جوانی ۲۲ ساله بر اثر برق گرفتگی در این شهرستان خبر داد و گفت: این حادثه در روستای زو ارم شیروان روی داد که بر اثر آن این جوان که برای خاموش کردن آتش سوزی باغ، به موتورخانه رفته بود به دلیل اتصالی سیم برق دچار برق گرفتگی شده و به زمین پرتاب شده بود.
سرهنگ وحیدی افزود: با کمک عوامل امدادی، فرد مصدوم به بیمارستان منتقل شد که پس از گذشت اندک زمانی به دلیل شدت صدمات وارده ناشی از برق گرفتگی جان خود را از دست داد.

پلمب ۳ واحد صنفی متخلف در اسفراین 

فرمانده انتظامی اسفراین گفت: در اجرای طرح مقابله با ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی،  طرح ارتقای امنیت اجتماعی در سطح صنوف و اماکن عمومی شهرستان به مرحله اجرا درآمد که در همین رابطه ۳ واحد صنفی متخلف در این شهرستان پلمب شد.
سرهنگ مجید یگانه پور افزود: دایره نظارت بر اماکن عمومی و امنیت اخلاقی نیروی انتظامی شهرستان در گشتی مشترک از ۱۰ کافه و کافی شاپ بازرسی کرده و به ۴ واحد صنفی تذکر و به ۲ واحد اخطار دادند و ۳ واحد را به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی و موارد بهداشتی تعطیل کردند.

دستگیری هشت دزد و ۱۵ مالخر در شیروان

فرمانده انتظامی شیروان گفت: در طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هدف پیشگیری و مقابله با سرقت و دستگیری سارقان متواری، هشت سارق حرفه ای و سابقه دار در این شهرستان دستگیر شده و ۱۵ مالخر نیز به دام افتادند.

سرهنگ وحیدی افزود: تعداد زیادی اقلام مسروقه شامل یک دستگاه خودرو، وسایل منزل، موتور کولر، دوچرخه سرقتی و... از سارقان کشف و ضبط شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها