شهدای دانش‌آموز معلمان بزرگ ایثار و شجاعت هستند

تهران - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در آیین تجلیل از شهدای دانش‌آموز گفت: شهدای دانش‌آموز معلمان بزرگ ایثار و شجاعت هستند.

به گزارش یرنا از «ایثار»، عبدالله مرتضوی روز دوشنبه  در آیین تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای دانش‌آموز که در سالن همایش‌های آموزش‌ و پرورش شهرستان‌های استان تهران و با حضور جمعی از خانواده‌های شهدای دانش‌آموز برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته وحدت و همچنین یاد و خاطره شهدای ۱۳ آبان و شهدای دانش‌آموز  اظهار کرد: بی‌شک سیره و راه شهدا و همه شهدای دانش‌آموز تا ابد الگوی مناسب و بی‌بدیلی برای نسل جوان و نوجوانان جامعه است.
وی بابیان اینکه شهدای دانش‌آموز پرچم‌دار ایثار، مقاومت، شهادت و رشادت هستند، افزود: شهید فهمیده، شجاعت، دلاوری و الگوی خود را از شهیدان کربلا آموخت و این شهید نمونه یک الگوی مناسب برای جوانان و نوجوانان است.
مدیرکل بنیاد شهید شهرستان‌های استان تهران گفت: شایسته است دانش آموزان بسیجی در راه اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ آرمانی هشت سال دفاع مقدس همت بیشتری داشته باشند و در مقابل حربه‌های دشمن با آگاهی و بصیرت ایستادگی و مقاومت کنند.

وی ادامه داد: شهدای دانش‌آموز بالاتر و افضل از سایر شهدا هستند و رهبران امت و انقلاب به شمار می‌روند و حماسه‌ها و فداکاری‌های ایشان در دوران دفاع مقدس تا همیشه در تاریخ این کشور ماندگار خواهد بود.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =