۱۲ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۷
کد خبرنگار: 1302
کد خبر: 84097047
۰ نفر

برچسب‌ها

جشنواره تئاتر مقاومت «آنلاین» برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- دبیر هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت از برگزاری این جشنواره به‌ صورت آنلاین خبرداد.

به گزارش روابط عمومی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت، حمید نیلی دبیر این جشنواره با اعلام این خبر گفت: با توجه به شرایط کرونایی کشور، ما از ابتدا برای برگزاری جشنواره با دو برنامه‎ریزی متفاوت پیش رفتیم. گرچه پاک کردن صورت مسئله و برگزار نکردن جشنواره راحت‌ترین تصمیم بود، به احترام تئاتر و هنرمندان سخت‌کوش تئاتر کشور برآن شدیم تا جایی که می‌توانیم و با پیش‌فرض‌های متفاوت نسبت به برگزاری جشنواره هفدهم و به نتیجه رسیدن زحمات هنرمندان، اقدامات لازم را انجام دهیم. 

پلان اول و در شرایط عادی، برگزاری به شکل زنده و پلان جایگزین ما، برگزاری به صورت آنلاین بود. حال با توجه به شرایط وخیم موج سوم و اضطراری بودن شرایط کشور، طی جلسه‌ای که چند روز پیش در ستاد برگزاری داشتیم تصمیم برآن شد که هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت به صورت آنلاین در نیمه دوم آذرماه برگزار شود. 

مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در پایان گفت: برگزاری بخش خیابانی و محیطی با توجه به باز بودن فضا و مکان‌های اجرایی، با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی به‌صورت زنده برگزار خواهد شد.  در صورت عادی شدن شرایط، گزینه اول ما، یعنی برگزاری زنده بخش‌های صحنه‌ای و دانشجویی نیز امکان پذیر خواهد بود. جزئیات و نحوه برگزاری همه بخش‌ها و زمان‌بندی دقیق آنها متعاقبا اعلام خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =