راه اندازی مراکز نیکوکاری با هدف ساختار سازی خیریه های دانشگاهی

تهران-ایرنا- معاون فرهنگی و سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها گفت: هدف ما از راه‌اندازی مراکز نیکو کاری، ساختارسازی مراکز خیریه در دانشگاه‌ها بود.

به گزارش روز دوشنبه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، حجت الاسلام علی تقوی در افتتاحیه ۸۰ مرکز نیکوکاری در دانشگاه‌ها در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد، افزود: هدف ما ساختارسازی مراکز خیریه در دانشگاه‌ها بود که مراکز نیکوکاری در راس تشکیلات قرار بگیرد. سوء استفاده‌های سیاسی و فرهنگی از جریان خیریه در برخی دانشگاه‌ها می‌شد، اما با ایجاد مراکز نیکوکاری، تمام مسائل مالی قابل رصد کردن است.

وی اضافه کرد: این مراکز یک ساختار بسیار منسجم برای هم افزایی و همراهی تمام مجموعه‌های دانشگاهی است و همه مجموعه‌های دانشگاهی در این کار خیر دخیل هستند.

معاون فرهنگی و سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها اظهار کرد: همچنین در معاونت فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها به دنبال این بودیم که در دانشگاه‌ها مراکزی برای خانواده و ازدواج داشته باشیم که این مراکز اعم از جمع آوری جهیزیه، تسهیلات ازدواج و امثالهم را برای جوانان فراهم می‌کند. تا کنون در این باره همکاری‌های خوبی انجام شده و قول تهیه جهیزیه برای عروس و دامادهای دانشجو از سوی خیرین داده شده است که امیداویم این جهیزیه تامین شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش