افتتاح بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد به زمان دیگر موکول شد

مشهد- ایرنا- دانشگاه علوم پزشکی مشهد روز دوشنبه با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: مراسم افتتاح بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی شهید هاشمی نژاد این شهر به علت محدودیت‌های کرونایی به زمان دیگری موکول شد.

در این اطلاعیه آمده است: این بیمارستان که قرار بود فردا همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) با حضور مسوولان ارشد کشور به بهره برداری برسد به دلیل ایجاد محدودیت های کرونایی به زمان دیگری موکول شده است.
این اطلاعیه می افزاید: در راستای گسترش کمی و کیفی خدمات به مردم شریف مشهد، تمامی بخش های بیمارستان جدید شهید هاشمی نژاد فعال و این مرکز به طور کامل آماده خدمات رسانی است.
در ادامه اطلاعیه با اظهار امیدواری به ریشه کن شدن کامل ویروس کرونا و ایجاد شرایط مساعد برای برگزاری هر چه بهتر مراسم فرهنگی، مذهبی و ملی، برای تمامی هموطنان آرزوی سلامتی و بهروزی شده است.

بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد مشهد یکی از مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی این کلانشهر است که در زمینی به مساحت ۳۲ هزار متر مربع واقع در محوطه بیمارستان قدیمی در  راستای گسترش خدمات به بیماران و در یکی از مناطق محروم و کم برخوردار شمال شرقی مشهد ساخته شده است.  
حدود ۸۰ درصد از جمعیت ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار نفری استان خراسان رضوی زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد است و مابقی این جمعیت توسط دانشکده و دانشگاه‌های علوم پزشکی سبزوار، گناباد، نیشابور، تربت‌حیدریه و تربت‌جام خدمات رسانی می شوند.
هم اکنون ۶۰ بیمارستان در استان خراسان رضوی دایر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =