۱۲ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۵۷
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 84096994
۰ نفر

برچسب‌ها

ساخت شهرک فناوری انرژی در اهواز پیگیری می شود

اهواز-ایرنا- سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: سازمان صمت برای ایجاد شهرک فناوری انرژی در اهواز نهایت همکاری را خواهد کرد و این موضوع را پیگیری می کند.

به گزارش ایرنا اصغر مصاحب دوشنبه در نشست با مشاوران مستقر در مرکز کسب و کار اهواز و انجمن سازندگان نفت و گاز استان در شهرک صنعتی شماره چهار اهواز بیان کرد: سازمان صمت موافق راه اندازی شهرک فناوری انرژی در خوزستان است و مطالعات آن انجام گرفته و با انجام یکسری اصلاحات کار اجرایی آن انجام خواهد شد.

وی افزود: با نشست هایی که با وزارت نفت انجام دادیم مسوولان این وزارتخانه نیز مساعدت های خوبی برای راه اندازی این شهرک دارند و در شرکت ملی نفت نیز پیگیر راه اندازی این شهرک در اهواز هستیم.

مصاحب ادامه داد: در نظر داریم با الهام گرفتن از مدلی که در اهواز ایجاد می شود در چند شهرستان دیگر نیز این مدل را اجرا کنیم و شرکت نفت نیز عهده دار تامین سرمایه ساخت این شهرک خواهد بود.

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به ۲ مورد از اهداف این سازمان افزود: عارضه یابی  و تربیت مشاوران برای کمک به واحدهای تولیدی از اهداف این سازمان است، وجود مشاوران دانا و آگاه باعث می شود تا به واحدهای تولیدی برای داشتن تولید هر چه بهتر و حل مشکلات خود بهتر عمل کنند.

 مشاوران باید دانش و مهارت را باهم داشته باشند

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بیان کرد: در مواردی در کشور تب مشاور بالا گرفت و هر فردی که مدرک دانشگاهی را کسب کرده بود فکر می کرد که می تواند در حوزه مشاوره فعالیت کند اما این چنین نیست.

وی افزود: مشاوران صنایع باید دانش و مهارت داشته باشند و بتوانند بین مهارت و دانش پیوند ایجاد کنند.

مصاحب اظهار داشت: مشاوران باید از دانش انجمن های علمی استفاده کنند و با مشکلات واحدهای صنعتی آشنا باشند.

وی گفت: خوزستان در بخش مشاوران واحدهای تولیدی نسبت به استان های دیگر پیشرو بوده است و برای داشتن مشاورانی کارا و آگاه این سازمان در نظر دارد که آموزش هایی را در نظر بگیرد.

مصاحب افزود: رویکرد سازمان توسعه‌ای و حمایتی است وتمام تلاش این سازمان توسعه فعالیت های صنعتی در کشور است.

امروز دوشنبه با حضور سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران شرکت ایرمان استیل حفاری کیش که در تولید و تعمیر قطعات حفاری فعالیت خواهد داشت در شهرک صنعتی شماره سه اهواز افتتاح شد.

این شرکت با سرمایه گذاری یکصد میلیارد ریال و یجاد اشتغال برای ۳۵ نفر راه اندازی شد.

در خوزستان ۷۳ ناحیه و شهرک صنعتی وجود دارد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =