۱۲ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۳
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 84096938
۰ نفر

برچسب‌ها

قهرمان خوزستانی کشتی فرنگی آسیا و جهان به کرونا مبتلا شد

اهواز - ایرنا - دارنده مدال‌های برنز امیدهای جهان در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ و برنز رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ به بیماری کرونا مبتلا شد و هم اکنون در قرنطینه به سر می‌برد.

به گزارش ایرنا مهدی محسن نژاد ورزشکار خوزستانی و قهرمان وزن ۶۰ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران که شانس اول حضور در مسابقات المپیک ۲۰۲۱ توکیو است کرونا گرفت.

این کشتی گیر بهبهانی پس از بازگشت از اردوی تیم ملی که در تهران برگزار شد به کرونا مبتلا شد این در حالی است که محسن نژاد باید ۱۵ آبان برای حضور در پیکارهای جهانی در رقابت های گزینشی شرکت کند.

محسن نژاد در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: پیش از حضور در اردوی تیم ملی تست کرونا دادم که منفی بود. همه چیز در اردوی تیم ملی خوب پیش می‌رفت و تمریناتم را به خوبی دنبال می‌کردم اما در روزهای پایانی قدری حالم بد شد و پس از پایان اردو به بهبهان برگشتم و در آنجا مجدد تست کرونا دادم که متوجه شدم به کرونا مبتلا شده‌ام.

وی با بیان اینکه به صورت خفیف به این بیماری مبتلا شده‌ام گفت: ۲ روز است که در قرنطینه به سر می‌برم و امیدوارم هر چه زودتر بهبود یابم تا بتوانم در مسابقات جهانی شرکت کنم.

این کشتی گیر فرنگی کار کشورمان افزود: تمام هدفم پوشیدن پیراهن تیم ملی در رویدادهای مختلف است تا بتوانم برای کشورم افتخارآفرینی کنم. از ابتدای امسال تمریناتم را به صورت جدی دنبال کردم تا بتوانم در مسابقات جهانی و المپیک حضور پیدا کنم. خوشبختانه به لحاظ بدنی در شرایط بسیار خوبی قرار داشتم و از همه لحاظ آماده کشتی گرفتن در رقابت های انتخابی تیم ملی بودم.

امیدوارم فرصت حضور در مسابقات جهانی را داشته باشم

وی در خصوص حضورش در مسابقات انتخابی تیم ملی که روز ۱۵ آبان برگزار می‌شود گفت: برای حضور در این پیکارها لحظه شماری می‌کردم و از لحاظ جسمی و روحی در بهترین شرایط بودم اما متاسفانه این اتفاق برایم پیش آمد و دیگر نمی‌توانم در مسابقات شرکت کنم.  

محسن نژاد که آرزویش پوشیدن پیراهن تیم ملی در المپیک و کسب مدال در این پیکارها است افزود: از آنجا که رقابت‌های جهانی در آذر آینده برگزار می‌شود انتظار دارم کادر فنی تیم ملی شرایطی برایم در نظر بگیرد تا فرصت حضور در این پیکارها را داشته باشم.

رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان روزهای ۱۵ تا ۲۰ آذر امسال به میزبانی کشور صربستان انجام می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =