تجمع ۱۳ آبان در کرمانشاه برگزار نمی‌شود

کرمانشاه- ایرنا- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه اعلام کرد: باتوجه به قرمز بودن وضعیت استان از نظر شیوع بیماری کرونا، امسال تجمع ۱۳ آبان در هیچ یک از شهرستان‌ها برگزار نمی‌شود.

عباس سروری روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: براساس اعلام ستاد مقابله با کرونا وضعیت تمام شهرستان های استان از نظر شیوع بیماری کرونا قرمز است، از این رو اجازه برگزاری تجمع در هیچ یک از شهرستان ها داده نمی شود.

وی توضیح داد: به منظور حفظ سلامت جامعه مراسم بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان را به اقدامات فرهنگی و استفاده از فضای مجازی برای ارتباط با مردم محدود کردیم.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهارداشت: همچنین در روز ۱۳ آبان ویژه برنامه های متعددی با کمک صدا و سیمای استانی برای مردم پخش خواهد شد.

سروری با تاکید بر اینکه باید از تمام ظرفیت ها برای بازگو کردن چهره خبیث آمریکا برای نسل جوان استفاده کرد، گفت: تلاش خود را به کار می گیریم تا با تولید محتوای فرهنگی جوانان را با ماهیت جهان استکبار آشنا کنیم.

وی با بیان اینکه مردم کرمانشاه امشب به صورت یک صدا فریاد الله اکبر سر می دهند، گفت: به مناسبت سالروز ولادت پیامبر اسلام (ص) و یوم الله ۱۳ آبان- سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی- آسمان شهر کرمانشاه امشب در هشت نقطه نورافشانی می‌شود.

اخبار مرتبط