۱۲ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۶
کد خبرنگار: 2105
کد خبر: 84096867
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ واحد تولیدی ماسک در کردستان افتتاح شد

سنندج - ایرنا - ۲ واحد تولیدی با ظرفیت سالانه ۸۶ میلیون عدد ماسک روز دوشنبه با حضور معاون سیاسی، امنیتی استاندار و جمع دیگری از مسوولان استانی در سنندج افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در حاشیه افتتاحیه این واحدهای تولیدی اظهار داشت: هیچگونه مشکلی در تامین ماسک نداریم و متناسب با نیاز مردم این کالای بهداشتی تولید و توزیع می‌شود.  

محمدابراهیم زارعی اضافه کرد: بشدت بر واحدهای تولید و عرضه ماسک در استان نظارت می‌شود تا بهترین و باکیفیت ترین ماسک تولید و بدست مصرف کنندگان برسد.  

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان هم در این مراسم اظهار داشت: سرمایه در گردش مورد نیاز واحدهای تولیدی از محل‌های مختلفی همچون تسهیلات تبصره ۱۸ و رونق تولید تامین می‌شود.  

محمد دره وزمی اضافه کرد: تامین مواد اولیه یکی از مهمترین مشکلات واحدهای تولید ماسک استان است که لیستی از این واحدها تهیه شده و روزانه تامین نیاز مواد اولیه آنها پیگیری می‌شود.  

وی تاکید کرد: در مجموع پنج واحد تولید ماسک استان سالانه ۱۲۰ میلیون و روزانه ۳۲۰ هزار عدد از این محصول را تولید و روانه بازار می‌کنند.  

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان هم با بیان اینکه امروز افتتاح چهارمین و پنجمین واحد تولید ماسک در استان هستیم، افزود: چهارمین واحد تولید ماسک استان سالانه ظرفیت تولید ۵۰ میلیون عدد ماسک استاندارد را دارد.  

پیمان الماسی اظهار داشت: برای احداث و راه اندازی این واحد ۶ میلیارد تومان سرمایه گذاری انجام شده و برای ۲۰ نفر هم شغل ایجاد شده و ظرفیت پنجمین واحد نیز سالانه ۳۶ میلیون عدد در سال است.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها