مشکلی در تامین روغن نباتی خانوارهای سبزوار وجود ندارد

سبزوار- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: عمده مشکل کمبود روغن نباتی در این شهرستان مربوط به برخی واحدهای تولیدی است و کمبودی برای مصرف خانوارها وجود ندارد.

علی امیدبخش روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به نشر برخی مطالب در شبکه‌های مجازی مبنی بر کمبود روغن نباتی در سبزوار افزود: 
۴۵ تن روغن گیاهی سهمیه خانوار به شهرستان سبزوار اختصاص یافته است که با قیمت مصوب از طریق واحدهای صنفی سطح شهر عرضه می‌شود.

وی ادامه داد: برای تامین روغن نباتی برخی صنوف همچون قنادها و کارگاه‌های کیک و کلوچه شهرستان سبزوار مشکلاتی پیش آمده که حل آنها در دستور کار قرار گرفته شده است.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: واحد بازرسی و نظارت این اداره به صورت مستمر بر فعالیت واحدهای اقتصادی شامل انبارها، سردخانه‌ها، مراکز عمده نگهداری کالا، مراکز تولیدی و نهاده‌های دامی نظارت دارد و با تخلفات احتمالی برخورد می‌کند.
امید بخش افزود: سامانه تلفنی ۱۲۴ نیز آماده دریافت شکایات و گزارش‌های مردمی از نحوه عرضه کالا و خدمات است و از ابتدای سال ۳۴۰ مورد تماس از سوی شهروندان با این سامانه برقرار و به شکایات آنان رسیدگی شده است.
۱۷ هزار واحد صنفی زیر نظر ۴۲ اتحادیه در شهرستان سبزوار فعالیت دارند.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها