۶ هزار و ۸۵۱ واحد مسکونی تحویل مددجویان آذربایجان‌شرقی شد

تبریز- ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان‌شرقی گفت: از آغاز نهضت تامین مسکن ۶ هزار و ۸۵۱ واحد مسکن در استان تحویل مددجویان شده است.

فرگل صحاف ابراهیمی روز دوشنبه در حاشیه افتتاح خانه مددجویی در روستای کرگان جدید شهرستان بستان آباد در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: تا پایان نهضت مسکن این میزان نیز مورد نیاز است.

وی با اشاره به اینکه ۵۸۱ واحد مسکونی برای مددجویان استان طی تفاهم نامه های شهری و روستایی با بسیج سازندگی، راه و شهرسازی و قرارگاه خاتم الانبیاء ساخته شده است، افزود: در ۶ ماهه اول سالجاری ۱۷۹ واحد مسکن تحویل مددجویان شده است و پیش بینی می شود ۸۰۰ واحد با اعتباری افزون بر چهار میلیارد تومان نیز ساخته و تکمیل شود.

وی اعلام کرد: مددجویانی که زمین به نام خودشان باشد با توجه به تفاهم نامه های موجود بین ارگانهای مختلف از تسهیلات بلاعوض و کم بهره برای ساخت مسکن می توانند استفاده کنند.

وی همچنین با اشاره به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا گفت: ۴۵۸ مرکز نگهداری معلولین و خدمات رسان برای دریافت تسهیلات کرونایی ثبت نام کردند که پرداخت تسهیلات به این مراکز، باعث تثبیت شغلی یک هزار و ۸۹۸ نفر شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =